Житомирщина працює над підвищенням якості послуг, що надають ЦНАПи

Житомирщина працює над підвищенням якості послуг, що надають ЦНАПи

Організатором семінару виступив департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА.

Про це повідомляють на сайті облдержадміністрації.

Представники ЦНАПів, органів реєстрації сільських, селищних, міських рад, державні реєстратори взяли участь у семінарі з актуальних питань у сфері надання адміністративних послуг – підвищення рівня якості надання адмінпослуг та перспективи реформування системи в контексті децентралізації.

Під час заходу представники Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування поінформували про можливість стати учасником Програми ЄС «U-LEAD Компонент 2: (початкова фаза)». Проект спрямований на створення Центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах. У планах відкриття 400-600 центрів в Україні до кінця 2020 року.

Голова Червоненської об’єднаної територіальної громади Юрій Ящук та керівник ЦНАПу Іршанської об’єднаної територіальної громади Вікторія Будницька передали практичний досвід участі в «Програмі U-LEAD з Європою» для інших територіальних громад.

Учасники разом із спікерами обговорили актуальні питання:

  • проведення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб, формування та ведення реєстру територіальних громад;
  • особливості прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації громадських формувань;
  • адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану;
  • надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень та у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;
  • про постійно діючу комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та особливості повернення помилково або надміру сплачених коштів за проведення державної реєстрації;
  • надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин. Підключення робочого місця адміністратора ЦНАП до Державного земельного кадастру та робота з ним.

Також учасники ознайомились з роботою Вінницького центру адміністративних послуг «Прозорий офіс», який презентував його керівник Василь Мрищук.

Участь у семінарі взяли заступник директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Віктор Градівський, представники головного територіального управління юстиції у Житомирській області, управління державної міграційної служби в області, управління Держгеокадастру.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
18:14 У Житомирі лікарям презентували сучасний підхід до лікування проктологічних проблем (Новини компаній) 17:54 Студенти Житомирщини можуть змінити реєстрацію в гуртожитку онлайн 17:19 Зафіксовано спроби кібератак від імені ВСП: як не стати жертвою ворожих фейків 17:00 10 мільйонів гривень на масштабування ветеранського та дружнього до ветеранів бізнесу Від читача 17:45 Фішингові посилання 16:37 У Житомирі відбудеться Міжнародний мистецький форум «ART FOR PEACE» 16:20 Масовий мор риби зафіксували у річці Кам’янка у Житомирі 16:18 У Бердичеві під колеса легковика потрапили дві 16-річні дівчини 16:00 Житомирський обласний центр крові шукає донорів! 15:40 Шлюб онлайн масштабується: які нові опції запрацюють до кінця року 15:20 На Житомирщині 963 родини першокласників уже отримали «Пакунок школяра» 15:00 Увага, розшук: з соціально-медичної установи в Тетерівці зник 27-річний мешканець 14:48 Лише через рік і сім місяців на щиті повернувся до рідного Житомира Захисник Роман Філінський 14:39 ДТП біля Іванівки: перекинулася Тесла, 72-річна пасажирка - в реанімації photo_camera 14:21 4 вересня в Україні введуть в обіг купюру 2000 гривень 14:00 Рятувальники і лісівники ліквідовують лісову пожежу, що виникла вчора ввечері у Коростенському районі photo_camera 12:42 У річці Тетерів потонув 62-річний чоловік 12:20 Під час пожежі сухої рослинності на Коростенщині опіки отримав 80-річний чоловік photo_camera 12:00 СБУ заочно повідомила про підозру трьом посадовцям захопленої рф залізниці в Херсоні 11:41 Двоє пасажирів - в реанімації, водій і ще одна пасажирка травмовані: на Звягельщині автомобіль наїхав на зупинку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up