Житомирщина поступово видужує

Житомирщина поступово видужує

Стан захворюваності на грип та ГРВІ у Житомирській області знижується. Перевищення епідемічного порогу не зареєстровано на жодній адмінтериторії.

У Житомирському обласному лабораторному центрі Міністрерства охорони здоров'я України, повідомляють, що з початку епідсезону (з 40 тижня 2017р.) в області на грип та ГРВІ в області захворіло 76462 особи.

Протягом останніх 5-ти тижнів відмічається незначне поступове зниження захворюваності. За останній тиждень (2 тиждень року) , зареєстровано  4055 випадків захворювань, інт.пок. 326.7 на 100 тис.населення,  що на 2,8%  меньше  ніж за попередній тиждень і на 54,6% нижче  епідемічного порогу (720.0).

Захворюваність дитячого населення в порівнянні з попереднім тижнем   знизилась на 2,6%, захворіло 2603 дитини  (64,2% від всіх захворілих). Найвищий показник захворюваності  серед дітей до 4-х років – 1637.0  на 100 тис. дітей даної групи.

Госпіталізовано 237 хворих, з них 206 (87,1%)  дітей.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:20 «Чотири доби без зв’язку, а 12-річна донька залишилася сама»: на Житомирщині мобілізували батька, який понад 11 років виховує дитину 10:00 Житомир попрощався з Захисником Віталієм Пишненком 09:29 20 серпня у Житомирі оголошено днем жалоби 09:26 До 3 осіб збільшилася кількість загиблих внаслідок вчорашньої російської атаки у Житомирі, 53 людини постраждали! Від читача 10:42 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 09:10 Цинічний російський удар забрав життя двох поліцейських, щонайменше 20 людей постраждали 09:00 20 серпня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:29 З полону росії повернулися ще 103 Захисники України! 17:01 Пакунок школяра: що купити і де скористатись виплатою 16:32 Російський реактивний дрон влучив у будівлю Головного управління Національної поліції в Житомирі: інформація про загиблих і постраждалих уточнюється 16:19 Систематично знущався зі своєї співмешканки: до 1 року ув’язнення засуджено жителя Житомирського району 16:01 «Ми допоможемо вам заробити на інвестиціях»: як розпізнати телефонних шахраїв 15:44 Фактори ризику розвитку деменції та способи їх уникнути 15:21 Спортсмени Житомирщини здобули 9 медалей на Кубку України з боротьби самбо 15:00 Екологи оцінили наслідки ворожих обстрілів Житомирщини у понад 465 мільйонів гривень 14:40 Діти Героїв із Житомирщини отримали можливість провести час у дитячому оздоровчому таборі «Артек-Прикарпаття» 14:22 Дві житомирянки втратили від дій аферистів понад 76 тисяч гривень 14:00 У Житомирі на вулиці Вільський Шлях під колеса авто потрапив 8-річний велосипедист 12:42 Нацбанк пом’якшив валютні обмеження: як це вплине на українців 12:21 У Житомирському обласному літературному музеї відкриють експозицію, присвячену Валерію Шевчуку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up