Житомирський ліс до Пакистану не потрапить

Житомирський ліс до Пакистану не потрапить

Митники виявили невідповідність в документах на експортовану деревину.

Посадовими особами Житомирської митниці ДФС завдяки інформації, отриманої з ВБКОЗ УСБ України в Житомирській області встановлено факт переміщення лісоматеріалів з порушенням митного законодавства України.

Суб’єктом зовнішньоекономічної діяльності для здійснення митного оформлення та переміщення через митний кордон України лісоматеріалів надано товаросупровідні документи, що містять неправдиві дані щодо їх походження. 

Таким чином, керівник підприємства вчинив дії, спрямовані на переміщення лісоматеріалів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням митному органу як підставу для переміщення товару документів, що одержані незаконним шляхом.

Загальний об’єм вантажу становить 42 метри кубічних, орієнтовною вартістю 140 тис. гривень. 

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483  Митного кодексу України. 

 

 


 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:53 На Житомирщині тріскучі морози відступатимуть, але ситуацію на дорогах ускладнять снігопади 17:30 За опір працівникам поліції 43-річного мешканця міста  Бердичева засуджено до штрафу 17:00 Набридла нав'язлива реклама? Знай: рекламний спам – порушення законодавства України 16:41 НМТ-2026: чого чекати вступникам Від читача 18:01 «Отримай виплати від міжнародного фонду прямо зараз!» — знайомо? 16:20 Судитимуть директора підприємства, який організував незаконне видобування піску на 2,5 млрд грн 16:20 У Житомирському районі викрили схему незаконної вирубки лісу на понад 1,3 млн грн – чотирьом чоловікам повідомлено про підозру 16:14 «Кубок 1 корпусу НГУ «Азов» з футзалу» у Києві об’єднав військових і спортивну спільноту до Дня Пам’яті Героїв Крут photo_camera 16:00 Мешканці Житомирщини подали 5300 декларацій на податкову знижку 15:41 Подробиці ДТП біля Кам’янки: травмовано водія мінівена 15:21 #єВідновлення: В Житомирській області відновлено близько 70% об’єктів, які були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів 15:00 У Житомирі стартував другий навчальний курс із 3D-друку та моделювання для ветеранів і родин Захисників 14:41 З 4 лютого на Житомирщину прийдуть потепління і снігопади 14:20 На Житомирщині Патрульна поліція, ДСНС, Укрзалізниця та Нацполіція забезпечують роботу Пунктів Незламності 14:00 106 годівничок для пернатих: у Житомирі нагородили учасників дитячого творчого конкурсу photo_camera 12:40 У Житомирі при сильних морозах тепловики відновлюють тепломережу photo_camera 12:21 Внаслідок російської атаки сотні тисяч сімей Києва, Харкова та Дніпра залишені без тепла, на Житомирщині запроваджено аварійні відключення електроенергії 12:00 В AUTO.RIA поділилися автомобільним дослідженням пошукових запитів українців/ок протягом 2025 року 11:41 Через ремонт тепломережі буде обмежено рух транспорту на розі вул. Григорія Сковороди — пров. Коденка 11:21 Запишіться на вакцинацію — захистіть дитину від поліомієліту!
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up