Жителі Житомирщини незабаром зможуть особисто поспілкуватися з головою ОДА Ігорем Гундичем

Жителі Житомирщини незабаром зможуть особисто поспілкуватися з головою ОДА Ігорем Гундичем

Доручення про технічну розробку та організацію процесу дав керівник області відповідним структурним підрозділам. У визначені час і дату  Ігор Гундич особисто спілкуватиметься із жителями Житомирщини  з метою вирішення їх нагальних питань.

На «гарячу лінію» можна буде телефонувати постійно, залишивши звернення із проблемним питанням, пропозиціями чи ідеями оператору. Далі вони передаватимуться для вирішення і контролю відповідним структурним підрозділам.

«Гаряча лінія» створюється з метою спрощення комунікації керівника області із громадськістю і стане доповненням до особистих прийомів, візитів у райони, зустрічей із громадськістю та забезпечить більшу відкритість ОДА, повідомляють у прес-службі адміністрації. 

Разом із тим, питання проведення особистих відеоприйомів з технічних причин наразі призупинено. Натомість телефонна «гаряча лінія» стане більш простим і доступним для жителів області способом зв’язку із головою ОДА.

Номер телефону та порядок розгляду і опрацювання звернень буде повідомлено обласою адміністраацією окремо, перед запуском «гарячої лінії».

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up