Жителі Вересів просять міську владу провести освітлення та відремонтувати вулиці

Жителі Вересів просять міську владу провести освітлення та відремонтувати вулиці

Петиція від мешканців с. Вереси з'явилася на сайті Житомирської міськради.

Автор Олена Орлова пише: 

"Ми, жителі с. Вереси, звертаємося з проханням посприяти створенню безпечних та комфортних умов проживання членів громади шляхом облаштування вуличного освітлення та ремонту вулично-дорожньої мережі. 
Відсутність зовнішнього освітлення та незадовільний стан вулично-дорожньої мережі наших вулиць стало величезною проблемою, яка створює високу соціальну напругу в громаді, давно і гостро обговорюється серед людей. До того ж відсутність освітлення створює передумови підвищеної злочинності. 
Виходячи з вищевикладеного, просимо Вас при формуванні місцевого бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 бюджетний рік передбачити капітальні видатки на освітлення та ремонт дорожнього покриття вулиць нашого мікрорайону: вул. І. Огієнка, Г. Сковороди, І. Франка, вул. Лісова та ін.".

Збір підписів за петицію тільки розпочато, долучитися можна тут.

Нагадаємо, у вересні цього року депутати Житомирської міської ради проголосували за створення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, до якої увійшло і с. Вереси.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up