Жителі проспекту Незалежності, 29 продовжують протести проти будівництва АЗС. ВІДЕО

Жителі проспекту Незалежності, 29 продовжують протести проти будівництва АЗС. ВІДЕО

Протести навколо скандальної забудови на проспекті Незалежності, 29 не вщухають.

Станом на 20 листопада 2019 року за вказаною вище адресою зібралося близько півсотні жителів багатоповерхівок, поруч з якими продовжують будівництво АЗС, незважаючи на накладений поліцією арешт, численні звернення житомирян, а також усі обіцянки міської ради. 

Кореспонденти редакції «20 хвилин» розповідають: на місці вчергове протестують люди, чимало молодиків у камуфляжній формі. У бруді лежать плакати з написами проти забудовника, деякі плакати, що вціліли, люди тримають в руках. Побачити детальніше можна у відео нижче.

Крім того, вчергове на засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийшла активістка з плакатом проти будівництва АЗС за адресою проспект Незалежності, 29. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:23 На водія Audi, який у неділю у Гідропарку заблокував рух тролейбусів, склали протокол 16:57 Результати додаткових сесій НМТ-2026 - у персональних кабінетах 16:35 Податківці Житомирщини розповіли, як добровільно придбати недостатній страховий стаж для пенсії 16:15 У геріатричному пансіонаті у Житомирі представники Омбудсмана виявили низку порушень прав підопічних Від читача 07:58 БЕЗКОШТОВНІ ЗАНЯТТЯ З ВЕСЛУВАННЯ - СИЛА РІЧОК ПОЛІССЯ 15:50 Попередження про надзвичайний рівень пожежної небезпеки на Житомирщині 15:23 Діти загиблих (померлих) Захисників і Захисниць можуть відпочити у літньому таборі: як долучитися 15:00 Минулої доби на Житомирщині зафіксовано 6 пожеж сухої рослинності 14:41 Літній ризик: що потрібно знати про гепатит А 14:20 Три дні поспіль вимикатимуть воду через ремонтні роботи мешканцям вулиць Корольова та провулку Шкільного, 2 14:00 Підрозділи ДСНС Житомирщини минулого тижня 95 разів залучалися до ліквідації надзвичайних подій 12:50 Що робити, якщо змінили роботу, але маєте відстрочку 12:22 Студент ЖДУ ім. І. Франка Ілля Гончарук виборов «золото» та «срібло» на Чемпіонаті України з триатлону 11:51 СБУ заочно повідомила про підозру двом пособникам рашистів із тимчасово окупованих сходу та півдня України 11:29 Сьогодні з 11:00 до 22:00 на дорогах державного значення Житомирщини - обмеження руху для вантажівок 11:06 #плічопліч: 10 серпня стартує #scl_табір 10:44 Гороскоп на 27 липня — 2 серпня 2026 року 10:15 Стрес і проблеми зі шкірою: у Житомирі розкажуть, як війна впливає на наше тіло 09:50 Жителя Звягельського району, який підпалив елітне авто за винагороду, засуджено до 3 років ув’язнення 09:26 На Житомирщині шукають верстатників: пропонують до 30 тис. грн заробітної плати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up