ЖБК «Космос» проведе позачергові збори членів кооперативу

ЖБК «Космос» проведе позачергові збори членів кооперативу
До цього правління підприємства зобов’язав своїм рішенням Житомирський міськвиконком. Таке рішення, зазначає заступник міського голови Ігор Гундич, ми змушені були прийняті з огляду на чисельні скарги громадян щодо незадовільної роботи житлово-будівельного кооперативу та безпосередньо його керівника Олександра Бондарчука та порушення статуту ЖБК, згідно якого збори уповноважених ЖБК мають проводитися кожні два роки.
За словами Ігоря Гундича, такі збори, вочевидь, не проводилися з 1991 року, відколи власне кооператив і було засновано. Принаймні про це у своїх чисельних скаргах, які надходять на ім’я заступників міського голови Едуарда Кругляка та Ігоря Гундича, пишуть мешканці будинків, підзвітних ЖБК.
Натомість голова ЖБК «Космос» Олександр Бондарчук зазначає, що збори уповноважених у ЖБК «Космос» проводилися 3 роки тому. Через 2 роки, за його словами, провести їх не вдалося, оскільки… був зайнятий головний інженер. Такі збори, зазначив О. Бондарчук, вони й самі збиралися провести найближчим часом. І насправді він здивований, чому його викликали на засідання міськвиконкому. Скарги щодо незадовільної роботи ввіреного йому підприємства Олександр Бондарчук вважає безпідставними: «Ми працюємо не гірше, ніж будь-які інші КВЖРЕПи».
Однак на думку членів Житомирського міськвиконкому і заступника міського голови Ігоря Гундича, якби він проводив такі збори – потрібно було б «викликати наряд міліції для того, щоб пан Бондарчук вийшов звідти цілим і неушкодженим.
Своїм рішенням Житомирський міськвиконком також допоміг ЖБК вирішити проблему з приміщенням для проведення даних зборів. Адже згідно документу, управління культури Житомирської міської ради має надати для проведення зборів ЖБК «Космос» приміщення міського Будинку культури.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:55 НСЗУ нагадує ветеранам та ветеранкам про безоплатну стоматологічну допомогу та зубопротезування 17:00 Житомирська районна військова адміністрація долучилася до національного спротиву 16:41 Махінації у декларації на понад 5,2 млн грн: керівнику держустанови, який є депутатом на Житомирщині, повідомлено про підозру 16:19 Дві житомирянки, повіривши шахраям, переказали на "резервні рахунки" 140 тисяч гривень Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 16:00 Сьогодні Житомирщина стала першим регіоном, де стартував другий етап реалізації трирівневої моделі підтримки громад у сфері просторового планування 15:40 У підлітковому клубі «Калина» триває денний табір 15:21 30, 50, 100 тисяч гривень та додаткові 70 тисяч: за що виплачують «бойові» виплати 15:00 #ШахрайГудбай: ​​Обережно, фішинг! 14:40 Судитимуть двох жінок, які розповсюджували PVP у Житомирі та Радомишлі 14:20 Оголошено конкурс на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки 14:00 У Бердичеві судитимуть 35-річного чоловіка за незаконний збут наркотичних засобів 14:00 Майже 14 мільйонів підручників готують до доставки в українські школи 12:21 Лептоспіроз. Причини виникнення, результати лабораторної діагностики та профілактика 12:00 Подробиці ДТП на Малинщині із загиблою пасажиркою: водій був тверезий photo_camera 11:38 Усі шість трамваїв із Хорватії вже в Житомирі! 11:20 П’яне кермування з потерпілими: жителя Коростенського району взято під варту 11:00 ДТП на Коростенщині: рятувальники деблокували з автівки тіло пасажирки 10:40 Віталій Бунечко: На Житомирщині обговорили розвиток соціальних послуг та підтримку вразливих категорій населення 10:20 За невиконання судового рішення жителя Бердичева засуджено до 1 року позбавлення волі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up