Завдав шкоди довкіллю на понад 1 млн грн: судитимуть чоловіка, який забруднив хімікатами більше 2 тис. м кв. землі

Завдав шкоди довкіллю на понад 1 млн грн: судитимуть чоловіка, який забруднив хімікатами більше 2 тис. м кв. землі

Громадянин іншої держави мив діжки, які згодом призначалися для продажу, а отруйні хімікати виливав просто на грунт неподалік садиби. 

Про це повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури. 

"Коростенською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом забруднення і псування земель речовинами та іншими відходами чи матеріалами, шкідливими для життя, здоров'я людей та довкілля (ч.1 ст. 239 КК України)", - зазначили у прокуратурі. 

Також було повідомлено подробиці злочину. За даними слідства, злочин скоїв 53-річний уродженець та громадянин іншої держави, який на даний час проживає в Україні.

Зокрема, чоловік тривалий час складував пластикові та металеві ємності з небезпечними хімікатами на подвір’ї домоволодіння у с. Купище Ушомирської сільської ради Коростенського району.

Готуючи тару для подальшого продажу, він мив діжки, виливаючи отруйні хімікати у відкритий ґрунт навколо домоволодіння. Таким небезпечним «господарюванням» знищено рослинний покрив та забруднено ґрунт на території понад дві тисячі м кв.

Екологами встановлено, що у ґрунт та ґрунтові води потрапили такі небезпечні хімічні речовини, як амоній, сульфати, фосфор, хлориди тощо.

За підрахунками фахівців, унаслідок «хімічного» бізнесу завдано довкіллю шкоди на суму 1,1 млн грн. 

"Наразі Коростенською окружною прокуратурою заявлено позов про стягнення з обвинуваченого завданих довкіллю збитків на зазначену суму.

Досудове розслідування проводило Коростенське райуправління поліції.

Справу розглядатиме Коростенський районний суд.

Публічне обвинувачення забезпечуватиме Коростенська окружна прокуратура",  - інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 Оформлення ДТП без виклику поліції — Європротокол! 17:24 Житомирщина — у десятці найкращих команд України з пішохідного туризму 16:39 Житомирський обласний онкологічний диспансер працює без змін у період літніх відпусток 16:21 Бердичеві судитимуть чоловіка, який після ДТП намагався підкупити поліцейських Від читача 20:27 Людмила Клименко презентувала новий кліп «Не твоя Цукерочка» 16:00 П'ятеро жінок Житомирської громади отримали почесне звання «Мати-героїня» 15:38 Оборудка на ремонті доріг зі збитками на майже мільйон гривень: на Житомирщині поліцейські завершили розслідування 15:20 Профілактика сонячних опіків 15:00 Житомирський рибоохоронний патруль нагадує правила добування раків 14:39 Поліція встановлює причини та обставини смертельної ДТП з маршруткою у Звягелі 14:18 «П’ять років чекали — отримали вузьку смугу асфальту»: у Глибочицькій громаді спалахнув скандал через ремонт дороги за 2,8 мільйона гривень. ВІДЕО play_circle_filled 14:00 Представники Житомирщини здобули медалі чемпіонату України з легкої атлетики 12:41 За позовом прокуратури державі повернуто 16 гектарів земель лісового фонду 12:21 Вже втретє у Романові пройшов фестиваль «ЕтноВир на Виспі». ФОТО photo_camera 12:00 Щодня знешкоджують боєприпаси: вибухотехніки поліції Житомирщини ліквідовують наслідки ворожих атак photo_camera 11:40 Увага! 14 липня у Житомирі можливі технічні увімкнення короткочасних сигналів повітряної тривоги 11:21 Безпека кордону: правила перебування у прикордонній смузі Житомирщини під час воєнного стану 11:00 У Житомирі безоплатно навчатимуть на слюсарів з ремонту сільськогосподарських машин: набір триває 10:41 Тарифи на холодну воду в містах України. Чекаємо підвищення в Житомирі? 10:20 Рятувальники ліквідовують наслідки російського обстрілу в Малині photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up