Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.
"Друзі! Я був заступником мера більше 2-х років. В першу чергу, хочу подякувати людям, з якими я працював. Все що ми зробили - сталося тільки завдяки Вам. Але настає час рухатися далі. Я дуже люблю рідний Житомир, і надалі збираюсь працювати і робити його кращим.
Родино, радій - я повертаюсь додому!))," - такий текст розмістив заступник мера сьогодні, 26 лютого.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 17 від 3 червня 2026
Читати номер