За забруднення річок Случ і Хомора суд зупинив роботу Понінківської картонної фабрики

За забруднення річок Случ і Хомора суд зупинив роботу Понінківської картонної фабрики

Суд зупинив виробництво ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика Україна», яка роками забруднює своїми скидами місцеві річки.

Таке рішення сьогодні було ухвалено Волинським окружним адміністративним судом, який задовольнив позов Державної екологічної інспекції України у Хмельницькій області, - повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів України.

Нагадаємо, у квітні цього року після масового замору риби на річках Случ та Хомора держава вкотре подала до суду на «Понінківську картонно-паперову фабрику Україна» через систематичне забруднення місцевих водойм. Екологи неодноразово відбирали проби в річках Хомора та Случ та зробили висновки, що вода забруднена хімічними та завислими речовинами, які потрапили у воду в результаті неодноразових скидів Понінківською паперовою фабрикою.

Нагадаємо, на 23 сесії Житомирської обласної ради, яка відбулася 23-го травня цього року, жителі Новоград-Волинського та Баранівського районів вимагали закриття Понінківської картонно-паперової фабрики, бо вона забруднює річки Случ та Хомора.


Раніше за фактом забруднення річок ТОВ «Понінківська картонна паперова фабрика - Україна» було відкрито кримінальне провадження.

Коментарі (1)
  • Сергей Демидов

    На долго ли
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up