З початку року затримано понад 1,5 тисячі (!) нетверезих водіїв

З початку року затримано понад 1,5 тисячі (!) нетверезих водіїв

І ще стільки ж керманичів транспортних засобів, які не мали права на водіння ними. Загалом на автодорогах області поліцейські груп реагування територіальних підрозділів припинили майже 25 тисяч порушень Правил дорожнього руху.

 

 

Загалом з початку року  в області зареєстровано – 3724 дорожньо-транспортних пригоди (проти 3628 - у 2018), але серед них менше з потерпілими 772 (у 2018 – 863). У названих ДТП загинуло 112 людей (у 2018 – 106) та травмувалось 800 (у 2018 – 927). Такі дані надає відділ комунікації поліції Житомирської області.

- Ці статистичні дані, що приховують трагедії конкретних  родин, свідчать про актуальність питання безпеки на дорогах. Серед низки заходів поліції щодо зменшення аварійності – превентивна робота з усіма учасниками дорожнього руху, але насамперед з водіями, - прокоментував ситуацію начальник ГУНП В’ячеслав Печененко.

Одним із важелів впливу на ситуацію  є виявлення нетверезих керманичів.  З початку року працівники секторів реагування ПП територіальних підрозділів ГУНП  вчасно зупинили на дорогах області 1518 водіїв, які перебували у стані алкогольного сп’яніння. Ще відносно майже тисячі осіб (930) оформлено адміністративні матеріали за ст. 124 КУпАП, тобто учинення дорожньо-транспортних пригод, що призвело до пошкодження транспортних засобів (без потерпілих).

 

Майже сотня (97) жителів області були притягнені до адміністративної відповідальності за залишення місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні (ст. 122-4 КУпАП).

 

Але найбільш кричущими фактами, поряд із нетверезими кермувальниками, є водіння транспортних засобів без такого права або після позбавлення такого права. У першому випадку (ч.2 ст. 126) – виявлено 1537 таких осіб, у другому (ч.3 ст. 126) – 296 осіб.

 

- Загалом майже 25 тисяч порушень Правил дорожнього руху виявили поліцейські територіальних підрозділів поліції Житомирщини з початку року. І практично кожне з них могло коштувати комусь здоров’я або й життя, - сказав В’ячеслав Печененко.

 

 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up