З нагоди Водохреща житомиряни активно пірнають в ополонку. ФОТОРЕПОРТАЖ Анастасия Кузьмич share 4 chat_bubble 1 visibility 812 У житомирському Гідропарку з самого ранку, 19 січня, духовенство Михайлівського собору освятило ополонку, після чого низка бажаючих занурилися у крижану воду Тетерева. Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube. Дізнавайтесь про новини швидше! Додай 20 хвилин собі на екран Встановити Коментарі (1) Опублікувати коментар Igor Ber https://www.youtube.com/watch?v=q0la-0AWpDI Читати далі