Яскраве святкування Дня Житомира – 2019: програма заходів

Яскраве святкування Дня Житомира – 2019: програма заходів

Вже цими вихідними Житомир відсвяткує свій День народження. 

З нагоди відзначення 1135-річчя Житомира у самому центрі міста відбудеться яскравий концерт гуртів «КАZКА» та «Цвіт кульбаби», також очікується чимало цікавих локацій, які варто відвідати кожному: фестиваль військових духових оркестрів «Ми єдині!», «Культурна версія», шоу «Спортивна кухня», а також виступ піаніста Євгена Хмари. Відповідну програму святкування затвердили на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради 4 вересня. 

Розпочнуть святкування Дня Житомира 12 вересня святковим ярмарком майстрів народної творчості на майдані імені С.П. Корольова. Основні заходи відбуватимуться у вихідні – 14-15 вересня. 

14 вересня у Житомирі відбудеться Всеукраїнський фестиваль військових духових оркестрів «Ми єдині!». Після нього на майдані Соборному на житомирян чекатимуть популярні українські гурти «КАZКА» та «Цвіт кульбаби».

15 вересня на вулиці Михайлівській стартує «Культурна версія». Крім того, до Житомира завітає український композитор, віртуозний піаніст Євген Хмара. І ще чимало цікавих шоу та активностей приготували організатори для усіх жителів міста.

Також у вихідні, 14-15 вересня, у Житомирі відбудуться кулінарне шоу «Спортивна кухня» від головного спортивного кухаря України Олега Ковальчука та відомого українського боксера В’ячеслава Узелкова. Крім того, на містян чекає Всеукраїнський молодіжний фестиваль багатонаціональної української культури «Житомирська вежа – 2019» та відкритий патріотичний культурно-освітній проект «Молодь – за мир і процвітання Житомира – 2019».

Для дітей буде облаштований «Лунапарк», ігрові зони. Також очікується фудкорт, ярмарки та фотозони.

Валерія Наумова

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up