Як житомиряни реагують на заяву Зеленського про зниження цін на газ на 30%

Як житомиряни реагують на заяву Зеленського про зниження цін на газ на 30%

Тарифні мітинги не вщухають. Люди продовжують висловлювати своє невдоволення цінами за комунальні послуги, і щоразу обурених людей – все більше. 

Щоб хоч якось втихомирити протести, що відбулися за останні дні по Україні та, зокрема, в Житомирі, президент Володимир Зеленський повідомив про зниження тарифів на газ на 30%.

«Ринкові ціни на сьогодні завеликі, особливо якщо зважати на пандемію. Ми як держава повинні стояти на захисті своїх громадян, а це означає – в економічному плані теж», - наголосив президент.

Житомирян новина про зниження тарифів посмішила. Ось що вони пишуть в коментарях:

«Це так мило, що Офіс президента займається питаннями Кабміну. Головне, щоб Кабмін був в курсі, що офіс вирішив знизити тарифи. Гарна піар-ідея, коли рейтинг шалено котиться донизу: кинути кістку, як голодним псам черговою обіцянкою... як відомо, обіцянка-цяцянка, а дурневі радість», - пише Тетяна Левюк.

«Не розумію, а чому тільки за газ говорять? А вода, світло, опалення? Кинули нам кістку, як завжди», - зазначає Ірина Попова.

«На морози вони підняли вартість, а коли минуть – то знизять ціни. У нас газова груба, то на 15 градусів морозу, щоб її нагріти треба тільки кубів 10 спалити газу», - обурюється Ярослав Заречний.

«Ось так, просто, захотіли підняли ціни без пояснень, тепер без пояснень зменшують. А за попередній період переплат, повернення і перерахунку не буде... і ніхто не винен. Аферисти рулять...», - коментує Марина Тимощук.

«То це ті обіцяні 30% які Зеленський мав знизити ще до підвищення, а зараз який сенс?!», - цікавиться Олеся Амато.

Лера Наумова

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі (2)
  • Джон Лисий

    Виходимо.на.майдан
  • Жанна Симончук

    Ганьба владі.
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up