Як працює Житній ринок – маленький фоторепортаж

Як працює Житній ринок – маленький фоторепортаж

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України та розпорядження міської влади, 1 травня 2020 року почав працювати Житній ринок.

Тоді ми вже робили репортаж з першого дня роботи. Нагадуємо, що, як це не дивно, але народу було достатньо мало для ажіотажу. Більшість кіосків зачинені. Всі ходили в масках та спілкувалися з продавцями через плівку, якою затягнуте все, на чому вона може триматися. 

Можемо констатувати, що за майже три тижні ринок продовжує притримуватися карантинних заходів. При вході стоять санітайзери з дезрозчинами, охорона перевіряє температуру в відвідувачів.

Відкрилися вже кіоски з промисловими товарами. Все також тихо та чемно.

Дуже дивно, що всередині, де продають свіже м'ясо, зараз більшість місць пусті. Інші затягнуті в плівку. Але продавців більше, ніж покупців. І всі скаржаться на відсутність грошей. Коли ринок почне працювати в звичайному режимі, ніхто сказати не може. Якщо продуктові товари тільки що завезені, то товари промислової групи сезонного попиту треба ще завести. Але не розпродав попередній товар, не у всіх є гроші на закупівлю нового літнього товару.

Руслан Мороз

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up