В’язні Бердичівської колонії №70 оголосили безстрокове голодування

В’язні Бердичівської колонії №70 оголосили безстрокове голодування
Сьогодні зранку редакцію газети "20 хвилин" повідомили про те, що усі в`язні Бердичівської колонії особливого режиму оголосили безстрокове голодування на знак протесту проти грубих порушень їхніх прав. Основна вимога – люстрація керівництва колонії. Про це повідомляють правозахисні організації та родичі засуджених.

Інформацію про масове голодування адміністрація колонії та зацікавлені особи намагаються приховати від громадськості та преси. Маємо достовірну інформацію про те, що прохання в`язнів про лікарську допомогу ігноруються. Серед них смертельно хворі, яких не лікують протягом декількох років. Імена поки що не розголошуємо з метою забезпечення безпеки засуджених.

Заяви, звернення засуджених до вищих органів влади або ігноруються, або не виходять зі стін адміністрації. Ставлення до засуджених у цій колонії просто тваринне – до засобів «перевиховання» включають грубе фізичне насилля. Офіційні підтвердження цих фактів поширені серед колег, правозахисних організацій та опублікуються пізніше.

Офіційні заяви проголодування у засуджених не приймають. В`язні масово нав`язують на себе пов`язки “Голодую». Протестуючих розсаджують по окремих камерах.

Про даний факт повідомлено начальнику Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області Василю Бураку та Уповноваженій ВР України з прав людини Валерії Лутковської. Чекаємо конкретних дій по вирішенню цього питання.

Інформація про подальший перебіг ситуації висвітлюватиметься на сайті «20 хвилин».

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
  • chitach
    Яке актуальне слово люстрація, а особливо тепер перед виборами. Авжеш знайдеться кандидат який буде захищати в'язнів. Тільки перш за все треба розповісти людям,хто саме перебуває в тій в'язниці. Вбивці, гвалтівники, маніякі на совісті яких трупи батьків, дітей. В'язні, що отримали найвищу міру покарання за неодноразовий та досить жорстокий злочин. Цікаво, а як родичі їх жертв відносяться до їх вимог. Хтось про це думає.  Ви би краще захищали права сиріт, пенсіонерів, інвалідів і люстрували тих, хто змушує їх голодувати. Досить, вже амністія цього року випустила на вулиці країни сотні тисяч бандитів та убивць. Невже це єдина цінність нашого покоління.  Майте совість. Хай радіють, що їх утримують взагалі, годують за державні кошти, за кошти тих, хто постраждав від їх діяння.
    Божена Карпович reply chitach
    Люстрація повинна стосуватися усіх... Ця журналістка бореться не за їх звільнення на волю, а за кастрацію покидьків, які засіли на верхівках управління тюрмами, і наживаються на наших з вами грошах, які виділяються Державою для забезпечення ув'язнених.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:41 154 ворожих БпЛА ліквідували сили ППО протягом ночі 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 17.03.2026 щодо російського вторгнення 09:00 17 березня: все про цей день, яке церковне свято, іменини і погода у Житомирі 17:55 Уряд ухвалив рішення розширити програму «Енергопідтримка ФОП» та продовжити термін подання заяв Від читача 17:21 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 17:29 На автодорозі Київ — Чоп за перевищення швидкості зупинили BMW: водій був нетверезий 17:01 Розпочато прийом документів на здобуття Премії Верховної Ради України імені Пилипа Орлика 16:39 У Житомирі підписали другий тристоронній договір про наставництво 16:20 Аграрії Житомирщини розпочали проведення комплексу весняно-польових робіт під урожай 2026 року 16:10 У Житомирі відбудеться зустріч з режисером Артемом Рижиковим та перегляд українського повнометражного документального фільму «Простий солдат» 16:05 До уваги отримувачів державних соціальних допомог: розпочався прийом заяв 16:00 Під час реабілітації після поранення зупинилося серце Захисника Миколи Верпеки 15:46 До уваги житомирян: у ніч на 17 березня в місті буде відсутнє водопостачання! 15:39 У Житомирі вшанували пам’ять жертв авіаудару по Маріупольському драмтеатру photo_camera 15:21 Прокурори в судовому порядку оскаржили бездіяльність органів місцевого самоврядування щодо проведення нормативної грошової оцінки земель 86 населених пунктів 15:00 У Житомирській громаді на 13,7 % знизилася захворюваність на ГРВІ 14:40 За підтримки UNICEF Мінсоцполітики виплатить одноразову грошову допомогу дітям з інвалідністю підгрупи А 14:20 Під час виконання будівельних робіт в Бердичеві привласнили понад 300 тис. грн. 14:00 У Радомишлі при зіткненні автомобіля і мотоцикла травмувався водій двоколісника photo_camera 12:40 За вихідні на Житомирщині під час пожеж сухої рослинності травмувалися двоє людей photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up