Повідомляє КП «Житомирводоканал».
Завершуються роботи із монтажу хрестовини у водопровідній камері, що на вул. Чуднівській. Бригади КП «Житомирводоканал» працюють уже 24 години поспіль, задля того, аби швидше виконати роботи і відновити безперебійне водопостачання.
«Останні години завжди найважчі, але ми не збавляємо темпу і за 1,5 години подача води на місто буде здійснюватися у звичайному режимі», - говорять на підприємстві.
Запуск та відновлення водопостачання відбудеться сьогодні приблизно об 11 год.
Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 17 від 3 червня 2026
Читати номер