Про це написав на своїй сторінці у фейсбуці керівник КП "Житомирводоканал" Андрій Нікітін:
"Реконструкція однієї з найбільших розподільчих камер системи водопостачання Житомира триває. За 24 години маємо встановити хрестовину з засувками, що була спеціально виготовлена для нашого об’єкту (DN 800xDN800xDN600xDN400), та виконати підключення трубопроводів".
Принагідно нагадуємо, що з 20:00 9 березня до 9:00 10 березня в місті буде знижено тиск подачі води. А також буде відсутнє водопостачання в с. Дениші, Корчак, Перлявка та Тетерівка до 9:00 10 березня.
Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер