В Житомирі останній дзвінок пролунає лише для 300 одинадцятикласників

В Житомирі останній дзвінок пролунає лише для 300 одинадцятикласників
В п’ятницю, 27 травня, для житомирських школярів пролунає останній дзвінок.

Але в  зв’язку з переходом до 12-річної школи, випускних 11 класів в Житомирі цього року буде лише 10. А випускників-одинадцятикласників - всього 300 чоловік.

Як повідомили газеті "20хвилин" в управлінні освіти житомирскьої міської ради, кожного року в Житомирі 11 клас закінчує біля 2000 випускників. Але цього року їх кількість скоротиться в 6 разів. Така ситуація склалсь через те, що минулого року школу закінчували в 11 класі, а цього року діти навчаються вже за 12-річними планами. Відповідно і випускатись вони будуть наступного року.

В усіх школах Житомира свято останнього дзвінка розпочнеться о 9.00 (27 травня).

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:41 Весняні прем’єри та улюблені казки: яким буде березень у театрі ляльок 11:20 Всеукраїнська спецоперація «Рубікон»: поліцейські Житомирщини ліквідували наркоосередки на території області photo_camera 11:00 Викрито діяльність чотирьох осіб, які здійснювали незаконний обіг психотропів – прокурори повідомили про підозру photo_camera 10:40 Робота в "Аврорі": відкриті вакансії у Житомирі, Зарічанах та Романові Від читача 09:33 Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко: Під час відрядження на Харківщину зосередив увагу на безпеці мешканців прифронтових громад. 10:20 На Житомирщині захворюваність на грип та ГРВІ зросла на 25% у порівнянні з попереднім тижнем 10:00 Які податки сплачувати з торгівлі городиною – пояснюють Мінфін та ДПС у кампанії «Податки захищають» play_circle_filled 09:40 Графіки відключення електрики на четвер, 19 лютого 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 19.02.2026 щодо російського вторгнення 09:00 19 лютого: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:54 Сила незламних: ветерани з поліції здобули призові місця на чемпіонаті з гирьового спорту 17:29 Ангели пам’яті — 2026. Всеукраїнська акція пам’яті, що об’єднує країну 17:00 Віталій Бунечко: «Прозорі громади – сильна держава». Через чесний діалог та відкритість будується сильна і стійка держава 16:41 За рішенням суду Малинській громаді повернуто земельні ділянки площею понад 566 га 16:20 Житомир попрощався із Захисником Русланом Коноброцьким 16:00 На Польовій бригада водоканалу ліквідувала прорив водогону 15:40 У Житомирі вшанували пам'ять Якова Зайка 15:20 З понеділка чекаємо різке потепління, проте спершу треба перечекати морози, — Наталка Діденко 15:00 П’ятеро чоловіків, серед яких посадовці ДП «Ліси України», організували незаконний збут деревини на понад 1,4 млн грн – завершено досудове розслідування 14:38 На маршруті №4 курсуватиме більше тролейбусів у ранковий пік!
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up