В Овруцькому районі прикордонники виявили в громадянки Молдови насадження конопель

В Овруцькому районі прикордонники виявили в громадянки Молдови насадження конопель

Прикордонники Житомирського загону спільно з працівниками Національної поліції в Овруцькому районі виявили громадянку Молдови, яка незаконно проживала на території України та на присадибній ділянці вирощувала коноплі.

Так, в ході реалізації випереджувальної інформації від оперативних підрозділів Північного регіонального управління, правоохоронці в с. Гошів  виявили 41-річну громадянку Молдови в якої закінчився встановлений термін перебування на території нашої держави.

Згодом в ході огляду приватної садиби жінки було виявлено незаконні насадження конопель. Врощувала наркотичну речовину, як пояснила правопорушниця, для власного вживання.

Наразі прикордонниками направлено повідомлення до Національної поліції в Житомирській області про виявлення злочину за ст. 310 ККУ «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель», іноземну громадянку за порушення міграційного законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності. 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up