В Андрушівському районі палала оселя: господиню врятувати не вдалося

В Андрушівському районі палала оселя: господиню врятувати не вдалося

30 листопада о 19:58 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від чергового поліції про пожежу в житловому будинку у с. Старосілля Андрушівського району. 

На момент прибуття чергового караулу вогнеборців будівля по всій його площі була повністю охоплена вогнем, - повідомляє У ДСНС України у Житомирській області. Зі слів сусідки, всередині могла знаходитись власниця похилого віку. Після знеструмлення житлового будинку було організовано процес гасіння та пошуково-рятувальні роботи. Під час обстеження житлових приміщень вогнеборцями виявлено обгоріле тіло жінки 1956 р.н. Силами бійців ДСНС 21:15 пожежа була локалізована, до 01:05 тривала її остаточна ліквідація.

Попередня причина займання - порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного палення.  Остаточні обставини встановлюються фахівцями.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:48 За позовом прокуратури у комунальну власність повернуто земельні ділянки лісогосподарського призначення площею майже 261 га 17:28 Обережно: відлига! Лід стає небезпечним! 17:00 Правець без міфів 16:38 На розвиток науки у Житомирській області у 2026 році спрямовано понад 26,7 млн грн Від читача 16:35 Платіжна безпека: основні поради 16:19 Місцеві бюджети Житомирщини за два місяці цього року отримали понад 2,2 млрд грн податкових платежів 16:08 25-річний полтавець за кермом авто  з’їхав в кювет на Коростенщині: травмовано пасажира 16:00 У Житомирі розпочинається загальноміське весняне прибирання 15:43 Повідомлено про підозру жительці АР Крим, яка вела бізнес з окупантами 15:21 Під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини на Херсонщині загинув сержант Олександр Журомскас 15:00 Перші адмінпослуги — онлайн: у «Е-приймальні» Житомирської міської ради розширили функціонал 14:41 У Житомирі збережеться сонячна і тепла погода 14:20 Безоплатні послуги адаптації для ветеранів і ветеранок, які втратили зір: як і де їх отримати 14:00 «Шевченкове слово під захистом»: у Житомирі вшанували пам’ять Великого Кобзаря 12:40 35-річна житомирянка керувала автомобілем попри заборону суду та, ймовірно, під наркотиками 12:22 Українцям доведеться працювати довше: як демографічна криза може вплинути на Житомирщину 12:00 У Коростені рятувальники допомогли жінці, яка впала в погріб 11:40 Житомирський фаховий коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка просить допомоги на лікування колеги! 11:21 Віталій Бунечко взяв участь у розширеній нараді щодо посилення обороноздатності державного кордону та протиповітряного захисту 11:00 На критично важливих маршрутах Житомирщини продовжуються ремонтні роботи
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up