Щовесни з настанням сухої погоди зростає ризик виникнення пожеж внаслідок самовільного спалювання рослинності.
Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутись на лісосмуги, ліси, присадибні території. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятками років, а про збитки годі й казати. Величезної шкоди пожежі завдають фауні - гинуть птахи, звірі, знищуються їхні домівки.

Щоб уникнути лісових пожеж протягом пожежонебезпечного періоду потрібно пам’ятати:
Житомирський міський відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області вкотре звертається до громадян з проханням проявляти обережність у поводженні з вогнем та дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки!
Якщо ви помітили загорання в екосистемах – одразу зателефонуйте до Служби порятунку «101»
Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер