Увага! На території Житомирщини оголошено 5-й рівень пожежної небезпеки

Увага! На території Житомирщини оголошено 5-й рівень пожежної небезпеки

За інформацією Житомирського гідрометеоцентру на території області в найближчі дні прогнозується надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

Статистика свідчить, що за останню декаду жовтня значно збільшилась кількість пожеж та осередків загорання на відкритій місцевості.

Звертаємося до мешканців міської об’єднаної територіальної громади   з вимогою дотримуватись правил пожежної безпеки у поводженні з відкритим вогнем, не випалювати сухостій, опале листя та сміття, не провокувати таким чином виникнення пожеж, котрі можуть завдати чимало шкоди оточуючим та довкіллю.

Нагадуємо, що на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади взагалі заборонено спалювати не тільки листя, суху траву, гілки дерев, залишки рослинності, а й побутове сміття.

Звертаємо увагу на те, що за порушення цих вимог наступає адміністративна та кримінальна відповідальність.

За інформацією управління з питань НС та ЦЗН міської ради

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:39 Під виглядом подарунка - отруєний алкоголь: мешканця Полтавщини підозрюють у вбивстві військового на замовлення рф photo_camera 11:20 УВАГА! Поліція розшукує зниклу безвісти 22-річну житомирянку 11:00 Рекордні 4,4 трильйони на оборону. Бюджет 2026 збільшено: Житомирщина вже спрямувала понад 425 мільйонів на підтримку ЗСУ 10:38 В Україні запустили програму компенсації 15% вартості вітчизняної техніки та обладнання: як долучитися Від читача 17:56 Увага: шахраї маскуються під Дію 10:19 На річці Уж у Коростені втопився 31-річний чоловік 10:00 На проспекті Миру у Житомирі поліція затримала чоловіка, який погрожував застосувати гранату 09:39 Сили ППО збили 195 ворожих БпЛА 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 11.06.2026 щодо російського вторгнення 09:00 11 червня: все про цей день, яке церковне свято, традиції, прикмети і погода у Житомирі 17:53 На Житомирщині обговорили алгоритм впровадження послуги супроводу під час інклюзивного навчання 17:00 На 11 червня по Житомирщині оголошено штормове попередження: очікується гроза 16:41 Збільшуємо бюджет на оборону та безпеку на 1,56 трлн грн, – Юлія Свириденко 16:20 До 10 років ув’язнення загрожує 57-річному жителю Овруцької громади, обвинуваченому за метадоновий бізнес та наркопритон 16:00 П'ять громадських організацій отримають фінансову підтримку з бюджету громади на реалізацію соціально-культурних проєктів національно-патріотичного виховання 15:39 У Житомирі з 13 до 21 червня відбудеться 13-1 Чілдрен Кінофест 15:19 У 19 років пішов на війну: історія бійця з Чуднова, який тижнями стримував штурми окупантів 15:00 Житомирян запрошують стати учасниками урочистого відкриття оздоровчих теренкурів та маршрутів для скандинавської ходьби у Шодуарівському парку 14:40 Майже 1,5 млн грн шкоди та тонни забруднюючих речовин в атмосферному повітрі: ДЕІ Поліського округу обрахувала наслідки ворожих атак на Житомирщині photo_camera 14:20 Увага: шахраї маскуються під Дію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up