Українці зможуть змінювати мобільного оператора зі збереженням номера

Українці зможуть змінювати мобільного оператора зі збереженням номера

В Україні почалася підготовка до впровадження технології MNP, яка дозволить міняти мобільного оператора без зміни номера телефону. 

В Україні почали впроваджувати технологію MNP. Запрацювати вона повинна вже в цьому році.

Для того щоб змінити оператора, абоненту доведеться подати заявку новому оператору. При цьому треба буде попередити і колишнього. Тільки після розгляду заявки оператор буде змінений. Щоб не виникло плутанини з тим, на якого оператора дзвонить абонент, до з'єднання він почує голосове повідомлення, якщо оператор виявиться іншим.

Швидше за все, послуга буде платною, але подробиць поки невідомо. 

В Україні про можливість зміни оператора зі збереженням номера говорять з 2015. Тендер на впровадження технології в 2016 році виграла "Діалінк", незважаючи на те, що її послуги обійшлися країні в 72 млн грн – хоча були і пропозиції вдвічі вигідніші. Після розглядів Антимонопольного комітету України, переможцем тендеру стала компанія "Ес Ай Центр", яка запропонувала 32 млн грн. З того часу почалася судова тяжба, фіналом якої стало відхилення 11 січня 2017 року апеляційної скарги "Діалінк".

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:26 Синоптики попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку найближчими днями 16:10 Житомир попрощався із Захисником Сергієм Дуденковим 16:02 На Житомирщині СБУ викрила адвоката на «земельному» шахрайстві 15:36 Опитування щодо грантового навчання: як молодь Житомирщини може долучитися Від читача 17:20 Один коментар — і шахраї вже можуть писати у директ 15:14 Податківці розповіли, коли при продажу успадкованої земельної ділянки не потрібно сплачувати податки 14:53 Прокурори повідомили про підозру селищній голові, яка допустила понад 690 тис. грн збитків на будівництві спортмайданчика 14:24 Віктор Градівський: На Житомирщині продовжується розвиток мережі центрів життєстійкості 14:00 На Бердичівщині 14-річний школяр врятував друга, який міг потонути 12:47 У міськраді пояснили, чому сьогодні було чути короткий сигнал, хоча повітряна тривога у цей час не була оголошена 12:42 Сьогодні з 13-ї години на деяких автодорогах Житомирщини буде введено тепловий режим для вантажівок: перелік 12:17 У селі неподалік Житомира 10 рятувальників працювали над ліквідацією пожежі у приватному домоволодінні, яка виникла через вибух газоповітряної суміші 11:52 Житомирський легкоатлет Дмитро Багінський виборов "золото" чемпіонату Балканської асоціації легкої атлетики 11:29 У Житомирі рятувальники зібрали ртуть у квартирі, де випадково розбився термометр 11:06 Кошти, отримані до 1 травня 2026 р. за програмою Скринінг здоров'я 40+, треба використати до 30 червня 10:45 Кадрові перестановки: Президент призначив нового керівника Бердичівської районної державної адміністрації 10:23 Житомир попрощався з Захисником Юрієм Крошкою, який героїчно загинув на Донеччині 09:55 На Житомирщині завершився обласний етап гри «Сокіл» («Джура») 09:31 510 допитів, 30 обшуків та 402 експертизи - справу щодо вибухів у селі Березина влітку 2025 року передано до суду 09:00 24 червня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up