У Житомирському районі обкрадені Держгеокадастром селяни перекрили трасу Київ-Чоп. ФОТО. ВІДЕО. Оновлюється

У Житомирському районі обкрадені Держгеокадастром селяни перекрили трасу Київ-Чоп. ФОТО. ВІДЕО. Оновлюється

Сьогодні вранці на 128 км траси Київ-Чоп, поблизу с. Гадзинки Житомирського району селяни перекрили дорогу. 

Суть справи: начальник обласного Держгеокадастру своїм наказом вилучив у 470 селян розпайовані земельні ділянки, які належать їм за законом. У понеділок 17 травня обурені та обкрадені селяни вийшли на акцію протесту під будівлею Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області. Згодом туди приїхали "тітушки" та побили учасників заходу, у тому числі й людей похилого віку.

Держгеокадастр України у вівторок пообіцяв скасувати накази за два дні, але цього не відбулося.

У понеділок під час акції протесту керівник обласного Держгеокадастру написав заяву на звільнення, проте посади так і не залишив.

Селяни сподіваються на реакцію правоохоронців і звертаються за захистом до СБУ та прокуратури.

Як передає наш кореспондент з місця подій, до протестувальників приїхав голова Житомирської РДА Юрій Денисовець, але селяни вимагають присутності очільників обласної прокуратури, ГУНП в області та обласного Держгеокадастру. Люди скандують "Банду геть" та "Держгеокадастр - за  грати" і ставлять жорстку умову - скасування наказів, якими у селян вилучено земельні ділянки.


Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Ігор Мазепа
    У того кадастру давно рильце в пушку - сиділи б, якби не покровителі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:39 Продавала алкоголь неповнолітньому і пропонувала хабар поліцейській — у Любарській громаді судитимуть працівницю магазину 15:19 Нічні морози і "плюси" вдень — прогноз погоди у Житомирі 15:00 Що робити, якщо ви стали учасником ДТП: алгоритм дій 14:41 Оголошено щорічний конкурс дитячих малюнків «Різдвяні Дзвони Перемоги» Від читача 11:22 Колишній поліцейський викрав понад 20 тис. доларів США, які призначалися для ЗСУ 14:22 У поліклініці №2 запрацював мобільний застосунок My Doctor Eleks для пацієнтів 14:00 Житомирський обласний центр крові потребує донорів 3 (+) так 3 (-) груп крові 12:41 Робітничі професії нового покоління: сучасні стандарти навчання у Професійному коледжі технічних інновацій 12:19 1 of 47 Ревіталізація кінотеатру, очисні споруди, STEM-лабораторії: на Impact.Zhytomyr 2.0 Forum у Києві презентували проєкти для розвитку громад Житомирщини 12:00 У Житомирському онкодиспансері почали оперувати щитовидну залозу 11:39 Актуальні вакансії Житомирщини: пропозиції із зарплатами від 30 000 до 60 000 грн 11:20 На вулицях Житомира висаджують платани, туї, шаровидні клени, сакури, липи та горобини photo_camera 11:00 Слідчі поліції встановлюють особу пішохідки, загиблої унаслідок ДТП у Звягельському районі 10:40 На Польовій горіли гаражі: евакуйовано двоє людей photo_camera 10:21 У Березівській громаді затримали наркозакладчика 10:00 Відключення електрики сьогодні, 27 листопада, — графіки 09:40 За добу окупанти втратили 1140 військових, танк і 21 артсистему 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 27.11.2025 щодо російського вторгнення 09:00 27 листопада: все про цей день, яке свято, що не можна робити і погода у Житомирі 17:54 Понад 280 тисяч родин вже отримали додаткові кошти на оплату електроенергії у рамках пакету урядової “зимової підтримки”
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up