У Житомирському районі не знайшлося бажаючих використати 1 млн бюджетних коштів

У Житомирському районі не знайшлося бажаючих використати 1 млн бюджетних коштів

Бюджет участі Житомирського району передбачав у 2017 році 1 млн грн, але ніхто так і не звернувся за цими коштами. Саме тому у 2018 році громадський бюджет скасують.

Таке рішення депутати прийняли у ході засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та комунальної власності Житомирської районної ради.

"У процесі обговорення поступили пропозиції щодо скасування рішення районної ради, яким запроваджено Бюджет участі (громадський бюджет) у Житомирському районі та збільшення суми фінансових ресурсів на 2018 рік до 30 тис. грн. на кожного депутата у рамках Програми про кошти для забезпечення виконання депутатських повноважень та порядок їх використання на 2018-2020 роки", — йдеться у протоколі засідання комісії.

Справа у тому, що жодна сільська чи селищна рада протягм минулого року так і не звернулася до райради з метою отримання грошей бюджету участі. Все тому, що усі нагальні питання вирішувалися або власними силами, або за допомоги депутатів, які озвучували питання безпосередньо на сесійних засіданнях.

Отож, на найближчій сесії Житомирської районної ради буде прийняте рішення про збільшення суми депутатских коштів та скасування громадського бюджету.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up