У Житомирі з`явиться меморіальна дошка загиблому героєві АТО Віталію Дульчику

У Житомирі з`явиться меморіальна дошка загиблому героєві АТО  Віталію Дульчику

На фасаді будівлі загальноосвітньої школи № 33 встановлять меморіальну дошку загиблому в АТО військовослужбовцю Віталію Дульчику. 

 

Таке рішення було прийняте на засіданні Житомирського виконкому 1 лютого. 

Довідково

Дульчик Віталій Георгійович народився 30 квітня 1986 року в Німеччині. Певний час родина мешкала в місті Житомирі, а в 2000 році переїхали до міста Бердичева Житомирської області. Закінчив загальноосвітній колегіум №14 міста Бердичев.

З 2003 року в Збройних Силах України. У 2007 році закінчив аеромобільний факультет Одеського інституту Сухопутних військ (нині – Одеська військова академія). З 2007 року служив в 80-му окремому аеромобільному полку Аеромобільних військ Сухопутних військ Збройних Сил України (нині – 80-та окрема десантно-штурмова бригада; військова частина А0284, місто Львів). Але через деякий час залишив військову службу і був звільнений у запас.

В березні 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив командиром аеромобільно-десантного взводу 4-ї аеромобільно-десантної роти 2-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремій аеромобільній бригаді Високомобільних десантних військ Збройних Сил України (військова частини А1910, місто Житомир).

З весни 2014 року брав участь в Антитерористичній операції на сході України.

13 травня 2014 року під час виконання бойового завдання по конвоюванню (супроводженню) розрахунків 82-міліметрових мінометів 2Б-9 та продовольства на блокпости, на околиці села Октябрське Слов’янського району Донецької області, близько 12.30 годин колона була обстріляна із засідки. Бойовики атакували з гранатометів та вели щільний вогонь зі стрілецької зброї. Більше 30-40 нападників прибули в засідку заздалегідь та були розмішені вздовж річки по кущах. Перші постріли з гранатометів попали в двигун другого бронетранспортера, який загорівся та в автомобіль ГАЗ-66. Десантники прийняли бій, в результаті якого загинуло 6 військовослужбовців та 8 отримало поранення різних ступенів тяжкості. В результаті бою загинув і старший лейтенант Дульчик.

17 травня 2014 року похований на Смолянському військовому кладовищі міста Житомира.

Нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (15.07.2014; посмертно).

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:00 Малі фермерські господарства — важливий ресурс розвитку громад Житомирщини 16:46 Поблизу Іршанська виявили тіло 15-річного хлопця, який зник напередодні 16:20 Житомирські поліцейські завершили досудове розслідування ДТП на вулиці Східній із загибеллю пішохідки 16:00 Майже 4 млн грн збитків на теплопостачанні: підозрюють директорку підприємства та посадовців виправних установ на Житомирщині Від читача 17:21 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 15:40 У Житомирі чоловік намагався за хабар 40 тис. грн закрити кримінальну справу 15:20 Землю на кілька днів накриє магнітна буря червоного рівня 15:00 Дитячі пустощі з вогнем спричинили пожежу сухостою 14:44 Український ветеранський фонд очолив Герой України Олег Олива 14:20 Ексдиректора товариства з обмеженою відповідальністю судитимуть за фактом заволодіння майже 320 тис. грн бюджетних коштів 14:00 Міфи і факти про ендометріоз 12:40 У лісі поблизу Малина виявили два артилерійські снаряди часів Другої світової 12:20 У Житомирі поки не планують завершувати опалювальний сезон 12:00 У Житомирі припиняє роботу мережа магазинів «Квартал» 11:40 У Березівці під час гасіння сухої трави травмувався підліток 11:20 Дортмунд передав Житомиру трактор-екскаватор для обслуговування зливових мереж 11:00 У вічному польоті... У Житомирі попрощалися з Героєм України Олександром Довгачем 10:40 Майже 900 мільйонів на дороги Житомирщини: оголошено масштабний тендер на утримання державних трас 10:23 Вартість проїзду в міському громадському транспорті Житомира зросте з 16 березня 10:00 Реформа шкільного харчування на Житомирщині: інвестовано понад 215 мільйонів гривень, повністю модернізовані 92 харчоблоки play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up