У Житомирі визначили переможця конкурсу безпородних собак «Мокрий ніс»

У Житомирі визначили переможця конкурсу безпородних собак «Мокрий ніс»

«У справжнього друга немає породи!», – під таким лозунгом 22 вересня у Житомирі відбулася перша виставка безпородних собак «Мокрий ніс».

Участь у ній взяли 16 чотирилапих, які не мають породи, але щасливо та гармонійно живуть у люблячих родинах, - повідомляє прес-служба міськради.

"У нас на меті було виміряти температуру, побачити, наскільки це цікаво житомирянам. Обійшлися мінімальним бюджетом, в основному усі працювали на волонтерських засадах. Тож, наступного року обов’язково будемо проводити таку виставку. Ми зрозуміли, що людям це потрібно, місту це потрібно. Будемо запрошувати більше учасників, збільшувати призовий фонд, вдосконалювати і робити захід масштабнішим», – зазначила очільниця КП «Центр захисту тварин" Олександра Мельник.

За її словами, під час виставки, окрім рингів з тваринами, відбулися цікаві розважальні конкурси за участю собак, благодійний аукціон картин художника Юрія Камишного «Наші лікарі», а також фотосушка.

«Перше місце і звання «Самий мокрий ніс» отримав Мішка. Усього у нас три переможці. Також ми продали кілька картин Юрія Камишного, вилучені кошти підуь на допомогу безпритульним тваринам», – додала Олександра Мельник.

Як повідомлялося раніше, організаторами заходу виступили КП «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради та ГО «Житомирська громадська організація захисту тварин».

Основною метою виставки є популяризація відповідального та гармонійного ставлення людини до тварини.

Нагадаємо, з 18 вересня по 20 жовтня 2018 року в Домі української культури м. Житомира триватиме художня виставка «Наші лікарі» Юрія Камишного.

0
0
0
0
Коментарі (1)
  • Ігор

    а фото Мішки.??? Як кажуть краще один раз побачити ніж сто раз почути. Ні не чули
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up