У Житомирі відкрили пам`ятну дошку Юрію Возному

У Житомирі відкрили пам`ятну дошку Юрію Возному

У п`ятницю, 11 травня, на фасаді житомирської школи №16 з`явилася дошка пам`яті «Народного героя України» Юрія Возного.

Вшанувати пам`ять героя зібралися його рідні, однокласники, вчителі та учні школи.

«Тяжко говорити. Сльози. Серце болить. Але я розумію, що про це потрібно говорити, тому що молоде покоління, яке тут зібралося, повинно знати, хто такий був Юра Возний, хто цей герой, який навчався у нашій школі. На першому плані у нього була чесність, справедливість, і він завжди тримав цей напрямок. Він займався спортом, завжди намагався бути першим, і ми, наш клас, гордився, що у нас є такий Юра», - ледве стримуючи сльози, сказав Олександр Волокіта, однокласник Юрія Возного.

Помічник начальника управління СБУ в Житомирській області Сергій Чижевський наголосив, що Юрій Возний був чудовою людиною, мужній, професійний офіцер.

«18 років віддав Юрій Віталійович службі в СБУ. Нагороджений нагрудним знаком «Хрест доблесті», медаллю за відзнаку у службі, нагрудним знаком за боротьбу з корупцією та організованою злочинністю, Указом Президента нагороджений орденом «За мужність», — розповів Сергій Чижевський.

Нагадаємо, полковник СБУ Юрій Возний загинув 27 червня 2017 року в селі Іллінівка Констянтинівського району Донецької області під час виконання службових обов'язків у результаті вибуху автомобіля. На момент загибелі Юрія Возного у нього залишилися півторамісячний син, дві доньки, жінка, батьки.

Ольга Сідлецька

0
0
0
0
Новини за темою Новини за темою
Коментарі (1)
  • Oleksandr Steglyuk

    Загинув 27 червня 2017 року при виконанні службових завдань в зоні АТО.
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up