У Житомирі відкрили пам`ятну дошку Юрію Возному

У Житомирі відкрили пам`ятну дошку Юрію Возному

У п`ятницю, 11 травня, на фасаді житомирської школи №16 з`явилася дошка пам`яті «Народного героя України» Юрія Возного.

Вшанувати пам`ять героя зібралися його рідні, однокласники, вчителі та учні школи.

«Тяжко говорити. Сльози. Серце болить. Але я розумію, що про це потрібно говорити, тому що молоде покоління, яке тут зібралося, повинно знати, хто такий був Юра Возний, хто цей герой, який навчався у нашій школі. На першому плані у нього була чесність, справедливість, і він завжди тримав цей напрямок. Він займався спортом, завжди намагався бути першим, і ми, наш клас, гордився, що у нас є такий Юра», - ледве стримуючи сльози, сказав Олександр Волокіта, однокласник Юрія Возного.

Помічник начальника управління СБУ в Житомирській області Сергій Чижевський наголосив, що Юрій Возний був чудовою людиною, мужній, професійний офіцер.

«18 років віддав Юрій Віталійович службі в СБУ. Нагороджений нагрудним знаком «Хрест доблесті», медаллю за відзнаку у службі, нагрудним знаком за боротьбу з корупцією та організованою злочинністю, Указом Президента нагороджений орденом «За мужність», — розповів Сергій Чижевський.

Нагадаємо, полковник СБУ Юрій Возний загинув 27 червня 2017 року в селі Іллінівка Констянтинівського району Донецької області під час виконання службових обов'язків у результаті вибуху автомобіля. На момент загибелі Юрія Возного у нього залишилися півторамісячний син, дві доньки, жінка, батьки.

Ольга Сідлецька

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно Виборча інформативність житомирських онлайн-медіа Виборча інформативність житомирських онлайн-медіа
Коментарі (1)
  • Oleksandr Steglyuk

    Загинув 27 червня 2017 року при виконанні службових завдань в зоні АТО.
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up