У Житомирі відкрили найсучасніший в Україні центр зайнятості

У Житомирі відкрили найсучасніший в Україні центр зайнятості

Відтепер жителі міста Житомира та Житомирського району отримуватимуть  нові можливості для пошуку роботи та працевлаштування завдяки новому збудованому міському центру зайнятості.

Відкрили центр 19 вересня за участю голови ОДА Віталія Бунечка та директорки Державного центру зайнятості Ольги Макогон, - інформує пресслужба ОДА.

«Завжди приємно відкривати нові об’єкти. Такі центри важливі не лише для Житомирщини, але для України. Завдяки новим можливостям для пошуку роботи, працевлаштуванню, зростанню зайнятості населення попереджатимемо  відтік кадрів за кордон», – сказав голова ОДА Віталій Бунечко.

Директорка Державного центру зайнятості Ольга Макогон наголосила на тому, що це найновіший, найбільший та найсучасніший центр зайнятості, який відкрили останнім часом в Україні. Тут не лише надаватимуть послуги з пошуку роботи, а й проводитимуть тренінги для роботодавців. Мета таких центрів – працювати більш продуктивно та ефективно.

Новозбудований міський центр зайнятості обслуговуватиме не лише жителів та роботодавців Житомира, а й Житомирського району. Щороку в міському центрі надають послуги понад 11 тисячам осіб. Нова будівля має чотири поверхи та обладнана ліфтами для безперешкодного доступу осіб з обмеженими можливостями. На першому поверсі розташований інформаційно-довідковий сектор, на другому надаватимуть послуги людям, котрі шукають роботу, а на третьому проводитимуть тренінги та семінари для роботодавців. На четвертому поверсі розміщена велика зала для проведення масових заходів.

За словами директорки Житомирського міського центру зайнятості Валентини Сторожук, новий центр збудували за кошти Фонду соціального страхування на випадок безробіття. На ці цілі спрямували 48,5 млн грн.

Одразу ж після відкриття у новому приміщенні провели круглий стіл на тему «Ситуація на ринку праці та перспективи економічного зростання Житомирщини». Наприкінці засідання підписали Меморандум про співпрацю між Житомирським обласним центром зайнятості, Спільним представницьким органом роботодавців Житомирської області та Федерацією профспілок Житомирської області.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up