У Житомирі в дитсадку №53 встановили камери відеоспостереження

У Житомирі в дитсадку №53 встановили камери відеоспостереження

Саме дитячий садок в районі Малікова, став першим закладом, який обладнаний об’єктами відеоспостереження, загалом їх - 24.

Повна вартість реалізації проекту - 199 тис. гривень. З них 175 тис. виділено з міського бюджету, 24 тис. - зібрані кошти батьків. Проект дозволить зокрема охороні контролювати територію в різну пору доби. Розповідає заступниця директора департаменту освіти Світлана Ковтуненко:

“У нас в місті діє програма “Безпечне місто”,  в ній є багато об’єктів, які відповідно знаходіться на рівні вивчення чи реалізації. Один з таких - центр розвитку дитини №53 в районі Маликова. Ініціатором реалізації проекту стали батьки дітей, які навчаються у закладі. Вони зібрали кошти, хоч і незначні, але для нас це стало стимулом продовжити вивчати проект. Батьки зібрали 24 тисячі гривень, решта - виділив міський бюджет за ініціативи управління освіти. Встановлено 24 камери, вони охоплюють не тільки вхід і вихід з даного закладу, а й частину території, де є ігрові майданчики. Тому працівникам охорони буде зручно спостерігати за усіма куточками закладу. Батьки наразі ініціюють питання про те, щоб встановити камери і у внутрішній частині закладу, у групах”.

Наразі батьки ДНЗ №53 обговорюють питання й про те, щоб вставновити внутрішні веб-камери у закладі.  Пізніше, за результатом та аналізом пілотного проекту буде вирішено доцільність встановлення відеоспостереження в інших дошкільних закладах міста.


Анастасія Ліберман

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up