У Житомирі словенська фірма реконструюватиме очисні споруди

У Житомирі словенська фірма реконструюватиме очисні споруди

У Житомирі розпочинається реалізація проекту з реконструкції каналізаційних очисних споруд за кредитні гроші Світового банку.

Тендер на проведення робіт виграла фірма з Словенії, яка реконструює очисні водоканалу за 13,6 млн доларів. Сьогодні, 13 квітня, Надзвичайний та Повноважний Посол Словенії в Україні Наташа Прах разом із делегацією зі Словенії відвідали м. Житомир, - інформує прес-служба Житомирської міськради.

Наташа Прах подякувала міському голові за тісну співпрацю: «В першу чергу, я хочу подякувати Сергію Івановичу за продуктивну співпрацю міста Житомира та Словенії. Я дуже рада, що сьогодні ми починаємо перший спільний інфраструктурний проект. Адже я дійсно вважаю, що Житомир є яскравим та успішним прикладом успішної децентралізації. Хочу подякувати Віце-прем’єр-міністру Геннадію Зубку за його підтримку наших проектів та нашої співпраці. Дійсно, Житомир розвивається швидко. Я впевнена, що проект очистки води, який розпочинає реалізовувати наша компанія, буде успішним і стане хорошою базою для нашої подальшої співпраці не тальки із Житомиром, але й з усією Україною».

Сергій Сухомлин підкреслив, що відносини між Житомиром та Словенією – це вже більше ніж просто ділові стосунки. В неділю (15 квітня) група голів ОТГ та депутатів їде до Словенії дивитися сміттєпереробний завод та переймати той кращий досвід, який може дати Словенія.

«У нас проходить тендер по будівництву сонячної електростанції і Словенія готова надати грант під даний тендер. Дійсно , у нас уже склалися такі відносини, які можуть стати прикладом і для інших посольств і міст України. Все це, в першу чергу, завдяки децентралізації, бо нам надали можливості. А, хто активно працює, ці можливості може використати. Ми навіть під час нашої зустрічі вже обговорили ще два можливі спільні проекти. Я вдячний пані Наташі Прах за нашу спільну роботу, таку увагу до Житомира» , - сказав Сергій Сухомлин.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:55 Мистецькі вечори на Михайлівській 16:26 Смерть військового на Житомирщині: затримано 17-річну, яка заявила про завдання від куратора з рф 16:20 Ви підозрюєтесь у державній зраді: 72-річна житомирянка стала жервтою нової шахрайської схеми 16:00 З російського полону додому на Житомирщину повертаються четверо наших земляків, — Віталій Бунечко photo_camera Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 15:39 Від збуту наркотиків до серії крадіжок: у Житомирі судитимуть чотирьох чоловіків 15:21 Новий невеличкий громадський простір облаштували на Перемоги, 54 photo_camera 15:00 Електросамокати хочуть поставити «на правила»: у Раді знову взялися за скандальний законопроєкт 14:40 За позовом прокуратури у державну власність повернуто майже 10 гектарів земель лісового фонду на Житомирщині 14:21 У Житомирі є критична потреба у донорах крові! 14:00 5 червня -Всесвітній день довкілля 12:39 #СтопШахрай: Інвестиційне шахрайство: як розпізнати фейкові платформи та не втратити гроші 12:20 Від «Буки» до «Мрії»: Житомирський театр ляльок запрошує на червневі вистави та готується урочисто завершити сезон photo_camera 12:00 Вогнеборці ліквідували пожежі, які виникли внаслідок російського обстрілу на півночі Житомирщини photo_camera 11:40 На Житомирщині посилюють контроль за самозалісненими землями та протидією незаконним рубкам 11:20 Ліквідація вибоїн, прибирання доріг, скошування трави на узбіччях — дорожники працюють на автошляхах області photo_camera 11:00 Ворог знову атакував північ Житомирщини: пошкоджено логістичну інфраструктуру та приватну забудову 10:41 Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 10:20 У Житомирі ветерани та члени їхніх сімей опановують теорію ПДР для складання іспиту з посвідчення водія 10:00 У Житомирі горіло сміттєзвалище — пожежу ліквідували за дві години photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up