У Житомирі оголошено тендер на будівництво Палацу спорту

У Житомирі оголошено тендер на будівництво Палацу спорту

Управління капітального будівництва Житомирської міськради в особі очільника В`ячеслава Глазунова оголосило тендер на будівництво Палацу спорту. 

Оголошення про проведення відкритих торгів було розміщено на ProZorro 28 липня 2019 року. Попередньо вартість закупівлі складе 283 297 396 грн. 

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 26 серпня 2019 р. Початок аукціону запланований на 1 жовтня 2019 р.

У розділі «Інформація про предмет закупівлі» зазначається, що будівництво Палацу спорту здійснюватиметься за адресою: Житомирська область, м. Житомир, бульвар Старий, 14-а за рахунок державного та місцевого бюджетів. Роботи заплановані на період з 16 вересня 2019 до 31 грудня 2021 року. 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення нових, будівельно-ремонтні роботи існуючих палаців спорту та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва чи реконструкції палаців спорту у 2019 році. Комісією були затвердженні суми субвенцій на будівництво об'єктів. На цю державну програму подавалися 18 міст, серед яких на отримання державної субвенції було визначено п'ять. Житомир став одним із цих міст. 

15 травня міський голова Сергій Сухомлин презентував концепцію проекту Палацу спорту у Міністерстві молоді та спорту перед міжвідомчою комісією.

17 липня члени виконавчого комітету Житомирської міськради прийняли рішення про спрямування 30 млн грн субвенції, яка надійшла з державного бюджету, на будівництво Палацу спорту. 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up