У Житомирі «Годину Землі» провели з акустичною музикою та свічками

У Житомирі «Годину Землі» провели з акустичною музикою та свічками

Житомир приєднався до щорічної всесвітньої акції «Година Землі» задля привертання уваги до екологічних проблем планети.

25 березня о 20.30 Житомир став одним із тисяч міст нашої планети, де небайдужі долучилися до всесвітньої ініціативи «Година Землі», яка цьогоріч виступила під назвою «Музичний джем під зірками».
Незважаючи на зовсім типову холоднечу кінця березня, близько 70 житомирян «оточили» вулицю Михайлівська. Завдяки старанням Житомирської міської ради, житомирських митців, активістів організацій «Цілком природно» та «Житомир, зроби голосніше», мистецького об’єднання «По цимбалах» вдалося організувати свято для всіх житомирян. 
Організатори закликали вимкнути світло на одну годину як символ дбайливого ставлення до природи, а також разом почати стимулювати інтерес до проблеми зміни клімату.
Особливістю заходу стало те, що житомиряни з 20.30 до 21.30 вимкнули світло та запалили свічки. Житомиряни ж не обмежилися годинним зануренням у темряву. 60 хвилин часу, відведених для єднання усіх землян, наше місто наповнилося музикою, та ще якою. На імпровізованій сцені провели "Музичний джем під зірками" за участі митців із Житомира, Коростишева, Херсона, Южноукраїнська. Віртуозна гра музикантів та приємні голоси додали дрібку «атмосферності» до житомирської «Години Землі».
«Започатковано акцію в 2007 Всесвітнім фондом природи. В рамках акції людей організації та комерційні установи закликають вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем. Тому на годину багато міст в більш як 150 країнах світу підтримують цю акцію тим, що вимикають непотрібне освітлення. Таким чином, ми хочемо привернути увагу людей до змін клімату та об’єднати зусилля для збереження природи нашої планети. В цьому заході можуть взяти участь усі бажаючі – як окремі люди, так і організації, спільноти, навчальні заклади тощо. Кожен може приєднатися до акції, щоб таким чином висловити свою підтримку всесвітньому природоохоронному рухові. І Не дивлячись на те, що на вулиці достатньо холодно, житомиряни з радістю  приєдналися до акції», - пояснив організатор акції Ілля Грицанюк.
За його словами, майбутнє нашої Планети починається з кожного, але діяти потрібно вже зараз. Невеликі щоденні дії, як океан з крапель, складають рішення екологічних проблем.
Нагадаємо, що Всесвітня кампанія «Година Землі» була започаткована у 2007 році. Щорічно до неї залучаються десятки мільйонів громадян. 

Юлія Довбня

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:00 СПРОСТУВАННЯ: водіїв без електронної страховки штрафуватимуть автоматично — мережею знову ширять старий фейк 16:30 Питна вода під час війни: що показують супутники та моніторинг річок Житомирщини 16:28 Від школи до академії наук: чи є гендерна рівність в українській освіті 16:00 У Житомирі опалювальний сезон триватиме до стійкого потепління Від читача 16:35 Платіжна безпека: основні поради 15:23 На Житомирщині запрацювала 70-та поліцейська станція 15:10 У Житомирській ОВА відбулася нарада щодо протидії можливим паводкам та підтопленням на території області 15:00 У Житомирському державному університеті відбулася презентація книги Петра Кралюка «Борис Тен» 14:41 У Житомирі говорили про роль жінок у суспільстві та війську 14:20 Будьте обачними під час оренди нерухомості: 21-річний хлопець заплатив шахраям 11 тис. грн, намагаючись зняти квартиру в Житомирі 14:00 У Житомирі зменшилася кількість автобусів на маршрутах — бракує фінансів і водіїв 12:40 Відлига: як захистити себе та оселю від підтоплень 12:00 Китай став найбільшим постачальником товарів для України 12:00 Скільки коштуватимуть квіти на 8 березня: аналіз цін у Житомирі та інших містах України 11:41 Прийом заявок на конкурс «Відзнака місцевого впливу – 2025» 11:21 На Коростенщині рятувальники визволили з багнюки застряглу "швидку" 11:00 СБУ заочно повідомила про підозру секретарю єпархії рпц, який фінансує війну проти України 10:39 Двом медсестрам, які били та мордували неповнолітню у медичному закладі, повідомлено про підозру 10:21 На маршруті №33 почав працювати комунальний перевізник 10:00 Віталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up