У цифрових паспортах у Дії відображатиметься актуальне місце проживання громадянина

У цифрових паспортах у Дії відображатиметься актуальне місце проживання громадянина

Кабінетом Міністрів внесено зміни до  Постанови № 278 від 15 квітня 2020 року.

Мінцифри повідомляє, що після підключення  населеного пункту до Реєстру територіальних громад можна посвідчувати своє місце проживання, пред’явивши ID-картку або закордонний паспорт у Дії. У застосунку відображатиметься зареєстроване місце проживання.

Крім цього, документ громадянина у Дії містить інформацію про номер платника податків, запис УНЗР та місце народження.

У мобільному застосунку Дія вже доступні цифрові паспорти, студентський квиток, посвідчення водія, поліс цивільного автострахування та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Наразі Міністерство цифрової трансформації тестує цифровий номер платника податків (реєстраційний номер облікової картки платника податків), цифрову довідку для внутрішньо переміщених осіб та цифрове свідоцтво про народження дитини.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:08 Державні нагороди та відзнаки посмертно вручили рідним полеглих Захисників 16:58 Відкрито набір на 10-й, ювілейний потік програми Generation+ 16:29 У Бердичівському районі на залізниці потяг смертельно травмував 83-річного вінничанина 16:00 Неодруженим чоловікам хочуть дати відстрочку від мобілізації: що пропонують у новій петиції Від читача 15:26 «Від Ранньої Зорі»: національний культурний марафон об’єднав 14 історичних земель України 15:41 Стіл пам’яті 2026. Станьте частиною акції на честь полеглих захисників і захисниць 15:20 Вночі вогнеборці гасили пожежу на підприємстві площею 1500 кв.м 15:00 Шкода довкіллю від ворожих обстрілів Житомирщини у серпні перевищила 4 мільйони гривень 14:38 Житомирські поліцейські розшукують чоловіка, який може володіти важливою для слідства інформацією 14:21 «Спадщина Незалежності. Житомирщина — 2026»: культурна спадщина Любарщини 14:00 На кордоні з Білоруссю немає серйозного ударного угруповання, — ДПСУ 12:38 19-річний Антон помер після 20 днів у комі — родина досі чекає на справедливість photo_camera 12:23 Поради, які допоможуть дитині адаптуватися до школи 12:00 На Житомирщині успішно проведено тактико-спеціальні навчання до реагування на надзвичайні ситуації 11:41 У Житомирі провели гендерні аудити доступності амбулаторій 11:20 Паркувальні суперечки у Житомирі: історія з паркобар'єрами на вулиці Чуднівській отримала продовження 11:00 Понад рік і сім місяців рідні чекали на повернення Героя: у Житомирі попрощалися з Андрієм Шлямаром 10:41 Магнітна буря накриває Землю: як пережити період геомагнітної активності 10:21 Віктор Мойсієнко та Йоанна Ґетка стали лауреатами Міжнародної премії імені Івана Франка – 2026 10:00 20-річному бердичівлянину за торгівлю психотропами загрожує  від 6 до 10 років позбавлення волі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up