У центрі Житомира замінували суд

У центрі Житомира замінували суд

Про те, що з будинку правосуддя евакуювали людей, "20 хвилин" повідомили читачі, які стали свідками. Поступила інформація про замінування суду. Навіть було скасовано одну з весільних церемоній. 

Начальник відділу комунікацій поліції Житомирської області Алла Ващенко те, що дзвінок про замінування надходив, підтвердила.

Як повідомила Алла Ващенко, надійшов анонімний виклик про можливе замінування . На місці події виїхали працівники поліції і  вибухотехніки. Чи відповідає інформація дійсності - перевіряють правоохоронці. 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up