У приміщенні Ємільчинської РДА проведено дезінфекцію через виявлення коронавірусу у працівниці

У приміщенні Ємільчинської РДА проведено дезінфекцію через виявлення коронавірусу у працівниці

Минулої доби на Житомирщині COVID-19 діагностували у 19 осіб. Рятувальники не припиняють заходи, спрямовані на протидію поширення інфекції.

Виконання завдань із запобігання розповсюдженню коронавірусу в області здійснюється у співпраці з місцевими органами влади. - повідомляє У ДСНС України у Житомирській області.

Зокрема, у смт Ємільчине рятувальники продезінфікували будівлю райдержадміністрації, де напередодні у працівниці підтверджено COVID-19. Оброблено приміщення як зсередини, так і ззовні. Бійці ДСНС проводять таку роботу за допомогою моторизованих та ранцевих оприскувачів, перебуваючи в засобах індивідуального захисту. Для цього застосовується дезрозчин, який безпечний для людей та тварин, але нищівний для подібних інфекцій.

Закликаємо вас бути відповідальними та чітко дотримуватись вимог карантину. При відвідуванні місць масового перебування людей необхідно використовувати засоби індивідуального захисту (маски). Не виходьте з дому без крайньої потреби!  Дотримуйтесь правил елементарної особистої гігієни, аби убезпечити себе та зменшити ризики інфікування. Подбайте про свою безпеку та безпеку власної родини!

0002.jpg

0003.jpg0004.jpg

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up