У поліції Житомирщини - поповнення

У поліції Житомирщини - поповнення

7 листопада двадцять поліцейських конвойної служби та груп реагування урочисто склали Присягу на вірність українському народові.

Ця подія завершила їх студіювання у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських.
Привітати молоде поповнення зібрались керівництво та працівники Головного управління Нацполіції Житомирщини, нвчального закладу, рідні та друзі, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.
Право першому вимовити слова Присяги працівника поліції урочисто перед строєм надали поліцейському конвойної служби ГУНП срібному призеру Чемпіонату Європи 2018 з гирьового спорту Євгенію Колеснику.

Потому до присутніх звернувся начальник поліції області В’ячеслав Печененко:
- Ви пройшли увесь непростий шлях конкурсного відбору, кількамісячного навчання та попереду у вас – відповідальна і дуже потрібна людям служба. Впевнений, що отримані під час підготовки знання та досвід, ви з відповідальністю та сумлінністю будете застосовувати під час служби. Бажаю впевненості у собі та своїх силах, неухильно дотримуватись законів та захищати права людей.
Настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира отець Богдан Бойко благословив поліцейських на віддану службу українському народові.
Уже завтра поліцейські розпочнуть свою службу у 13 районах Житомирщини.
Вітаємо колег і бажаємо професійного успіху заради безпеки людей і їх спокою.
 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up