У міськраді розповіли, як поводити себе на території скейтпарку, який відкриють завтра

У міськраді розповіли, як поводити себе на території скейтпарку, який відкриють завтра

Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради начальниця Управління сім`ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук запропонувала окремим пунктом затвердити правила користування скейтпарком, який планують відкрити 15-го травня.

"Правила безпеки на майданчику скейтпарку:

1. Перебування на території скейтпарку означає згоду відвідувачів з цими правилами.

2. Обладнання скейтпарку призначене виключно для їзди на трюкових скейтбордах, роликах, самокатах, BMX велосипедах.

3. Відвідувачі скейтпарку несуть повну відповідальність за своє здоров`я та життя, а також можливі нещасні випадки на майданчику.

4. Кожен відвідувач скейтпарку зобов`язаний мати захисний шолом та комплект захисту протягом всього часу перебування на території скейтмайданчика.

5. Особи, яким не виповнилося 18 років, можуть перебувати на території скейтпарку з дозволу або під наглядом батьків, опікунів або інших уповноважених представників.

6. Перед виконанням будь-якого трюку необхідно переконатися у відсутності перешкод, розрахувати амплітуду і складність трюків відповідно до своїх сил і можливостей.

7. В разі порушення цих правил відвідувачі можуть бути притягнені до відповідальності згідно чинного законодавства.

8. На території скейтпарку забороняється вживати та (або) знаходитись в стані алкогольного, наркотичного сп`яніння, кататись на вологому обладнанні, заважати іншим відвідувачам, сидіти на фігурах, псувати обладнання скейтпарку, вигулювати собак та інших домашніх тварин, кататися з металевими пегами", - запропонувала Ірина Ковальчук. Виконком підтримав дане питання. 

Крім того, Управління капітального будівництва передало на баланс КП «Зеленбуд»  виконані роботи із реконструкції території благоустрою з улаштуванням скейтпарку. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:40 У Житомирі на вулиці Коростишівській знайшли мертву лисицю: у тварина була хвора на сказ 12:21 Перше підвищення «мінімалки» в Україні після заморожування 12:00 Завтра, 8 січня, південний циклон зумовить в Україні погіршення погоди — опади у вигляді снігу і дощу 11:58 Вчора на перехресті вулиць Київської та Івана Мазепи сталася ДТП з травмуванням пішоходки Від читача 16:20 Новий простір підтримки для ВПО з Херсонщини: планується відкриття Центру допомоги херсонцям “Вільні разом” у місті Житомир 11:41 Підтримка ветеранів у 2026 році: які медичні послуги будуть надаватися 11:19 53 одиниці техніки і 64 дорожники забезпечують сьогодні проїзд автомагістралями області photo_camera 11:00 У Бердичеві представили перші ескізи пам’ятника Ізі-газіровщику 10:41 Оновлена державна підтримка для сімей з дітьми: як оформити виплати 10:21 Поліція розшукує безвісти зниклого 32-річного житомирянина — чоловік може бути дезорієнтований через захворювання 10:00 Графіки відключення світла на середу, 7 січня 09:39 Вночі ППО ліквідували балістичну ракету та 81 ворожий БпЛА 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 07.01.2026 щодо російського вторгнення 09:00 7 січня: все про цей день, яке свято, прикмети, традиції і погода у Житомирі 17:54 Соціальний супровід і компенсації роботодавцям: з 2026 року діють нові підходи до працевлаштування людей з інвалідністю 17:29 Увага! На Житомирщині знову очікуються снігопади! 17:00 Незаконна приватизація землі та вирубка лісу в заповіднику на понад 3,4 млн грн – справу стосовно жителя Малинської громади скеровано до суду 16:39 У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги 16:20 В Іванівці маршрутка мчала зі швидкістю 103 км/за годину — водія оштрафували патрульні 16:00 Бригади водоканалу працюватимуть без вихідних для сталого забезпечення житомирян водою в складних погодних умовах photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up