У Корабельному лісництві затримали чоловіка зі зброєю

У Корабельному лісництві затримали чоловіка зі зброєю

Рейдова бригада в складі районного мисливствознавця державного підприємства «Житомирське лісове господарство» та працівників ТОВ «Яструб-2008» в лісовому масиві Корабельного лісництва Житомирського лісгоспу  затримала чоловіка зі зброєю та без документів, - повідомляє прес-служба Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Спочатку рейдовики помітили свіжий  слід на снігу.  Прослідкувавши за ним, побачили і чоловіка зі зброєю, який явно не мав бажання зустрічатися із лісовими охоронцями та почав тікати. Після нетривалого переслідування незнайомця все ж затримали, а позаяк той мав при собі споряджену зброю без документів, чоловіка доправили до райвідділу поліції для встановлення особи.

У порушника мисливського законодавства, а ним виявився гр. І., мешканець с. Дубовця  Житомирського району,  вилучено нелегальну рушницю, вісім мисливських патронів, ніж та наплічник.

Після оформлення відповідних матеріалів, зброю здано до Житомирського ВП ГУНПУ у Житомирській  області. Держлісохороною на  браконьєра складено протокол за ст.85 КУпАП. Чоловіку загрожує штраф у розмірі до 1020 гривень. 

А порушення порядку зберігання зброї тягне за собою накладення штрафу від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї або без такої.

За вихідні дні державною лісовою охороною підвідомчих підприємств Житомирського ОУЛМГ проведено 42 рейди.

Незаконних рубок дерев на землях лісогосподарського призначення підвідомчих підприємств не виявлено.

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up