Турецька компанія побудує на Житомирщині сонячну електростанцію

Турецька компанія побудує на Житомирщині сонячну електростанцію

Меморандум із компанією MNG щодо будівництва сонячної електростанції у Брониківській ОТГ підписали в Житомирській ОДА.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко підписав меморандум про співпрацю із турецькою компанією MNG щодо будівництва сонячної електростанції у Брониківській об’єднаній територіальній громаді потужністю 5 МВт, - інформує пресслужба ОДА.

Документ підписали сьогодні, 6 листопада, голова ОДА Віталій Бунечко, представник компанії Неджмі Білгін та голова правління ПАТ “ЕК “Житомиробленерго” Олексій Шекета.

«Ми готові максимально сприяти роботі інвесторів в області. Меморандум, який підписуємо сьогодні, і є тією гарантією всебічного сприяння та допомоги. Вдячні, що починаєте свою інвестиційну діяльність на Житомирщині. Переконаний, що майбутня сонячна електростанція стане першим, проте не єдиним проєктом вашої компанії у нас в області», – сказав Віталій Бунечко.

В рамках проєкту планується створення біля 20 нових робочих місць, а також розвиток соціальної сфери, розбудови, відновленню та розширенню мережі інфраструктурних об’єктів Брониківської ОТГ.

За словами представників компанії MNG, будівництво такої сонячної електростанції – це початковий етап, загалом в Україні планують запустити близько 200 МВт.

До будівництва станції планують приступити вже у квітні 2020 року. Вартість реалізації проєкту – близько 5 млн дол. США.

Участь у зустрічі взяв перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко.

Довідково. Компанія MNG заснована в 1976 році. Штаб-квартира компанії знаходиться в Анкарі, Туреччина. Сектори – будівництво, енергетика, туризм, фінанси, інвестиції, авіаперевезення. Кількість працюючих – понад 20 000 осіб. Вартість будівельних проектів Корпоративної групи в Африці, на Близькому Сході, на Балканах та Кавказі сягає 8,30 млрд дол. США, в Туреччині – 12,30 млрд дол. США.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Зоя
    7 ноября - годовщина Великой Октябрьской Социалистической Революции!
    С праздником, товарищи!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:40 Одноразова грошова допомога для Захисників та Захисниць — долучайтеся до бета-тесту в Дії 12:20 Збереження культурної спадщини – під загрозою? 12:00 Відтепер у Оліївської громади є перша громада-побратим photo_camera 11:20 «За вашим рахунком підозріла активність»: повіривши шахраям, пенсіонерка втратила майже 20 тис. грн Від читача 18:39 Перевіряйте джерела: користуйтеся лише офіційними сайтами 11:19 Суд зобов’язав ТОВ «Валки-Ільменіт» сплатити понад 6 млн грн боргу за користування землями для видобутку титанових руд 11:00 У Житомирській ОВА відбулася нарада з питань обороноздатності Житомирщини: на порядку денному — кордон, зв’язок і енергозабезпечення 10:42 У Національній поліції нагадали, чи можна пересуватися під час комендантської години 10:23 У міськраді підтвердили, що стабільність та розвиток КП "Центр захисту тварин" — пріоритет для міста 10:00 Увага! Допоможіть розшукати безвісти зниклу 17-річну жительку Бердичівського району 09:41 Росія завдала комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України: зафіксовано 426 засобів повітряного нападу 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 24.03.2026 щодо російського вторгнення 09:00 24 березня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:54 У Житомирі комунальні служби продовжують весняне прибирання міста photo_camera 17:31 У Києві відбулася зустріч Міністра освіти і науки України з освітянами Житомирщини у форматі відкритого діалогу 17:00 Для вступу до вишів діятимуть результати НМТ 2023-2026 років 16:41 Коростенець втратив 9 тис. грн під час інтернет-шопінгу: будьте обачні під час онлайн-покупок 16:19 Житомирян чекає тепла без опадів погода— прогноз до кінця тижня 16:00 На Звягельській залізниці під колесами електропоїзда загинув 88-річний чоловік 15:40 Міжнародні дороги Житомирщини ремонтують після зими photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up