Трирічна дівчинка замкнула себе в квартирі: визволяли рятувальники

Трирічна дівчинка замкнула себе в квартирі: визволяли рятувальники

10 грудня о 19:02 за екстреним номером «101» зателефонував мешканець м. Бердичів та повідомив, що не може потрапити в квартиру, де знаходиться трирічна дитина.

На місце події виїхали фахівці 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини, - повідомляє управління ДСНС України у Житомирській області.

Зі слів чоловіка, він вийшов у магазин та залишив у квартирі трирічну падчерку. Коли повернувся, то не зміг потрапити в оселю – дівчинка замкнула двері зсередини. За допомогою шансового інструменту (лома) фахівці ДСНС обережно віджали замок та відкрили двері. Внаслідок події дитина ніяких травм не отримала.

Ще одне подібне повідомлення надійшло до рятувальників сьогодні о 00:20. Мешканка міста Коростень не змогла зайти у власну квартиру, де знаходилась її 10-річна донька. Фахівці ДСНС відчинили двері оселі аналогічним способом як і у першому випадку. З’ясувалося, що дитина просто спала і не чула, що мати намагається потрапити додому.

Шановні батьки! Не залишайте дітей, особливо маленьких, вдома самих! Адже коли їм стає сумно, то вони шукають розваг. Нерідко такі їх пригоди призводять до трагедій. Якщо вже сталося так, що все ж таки ви залишаєте дитину без нагляду, то обов’язково розкажіть їй правила безпеки. Забороніть брати до рук сірники та запальнички, користуватися газовими та електроприладами, самотужки розпалювати печі тощо.     

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:00 4 липня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 16:41 Чи можна бути поруч із рідною людиною в реанімації? Так. І це право пацієнта 16:00 Фіксуйте збитки від російської агресії в Дії 15:40 На Житомирщині вже 41 громада доєдналася до проєкту «Поліцейський офіцер громади» Від читача 18:04 Безпека в інтернеті та інформаційна гігієна під час війни. 15:00 За нічну зміну патрульні задокументували 5 фактів керування транспортними засобами п'яними водіями 14:41 Де ”ховається” сіль: чому ми вживаємо вдвічі більше норми і як це змінити. 14:20 У Житомирі обрали заступника Голови Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини 14:00 На вихідних Україну накриє хвиля похолодання 12:40 Олександр Федько: Житомирщина долучилася до засідання Координаційного штабу з питань розвитку фонду захисних споруд цивільного захисту 12:19 На Житомирщині понад 5 тисяч сімей скористалися новими видами «дитячих» виплат 12:00 Територіальні громади Житомирщини запрошуються до участі у проєкті зі сприяння відкритій взаємодії та жіночому лідерству 11:41 За позовом прокуратури виконано рішення суду: земельну ділянку водного фонду площею понад 100 га повернуто державі 11:20 У Звягелі поліцейські взяли під варту підозрюваного у вбивстві містянина 11:00 У селі Вирва згорів двоповерховий житловий будинок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up