Тарифи на тепло та гарячу воду в цьому опалювальному сезоні залишаться незмінними - рішення уряду

Тарифи на тепло та гарячу воду в цьому опалювальному сезоні залишаться незмінними - рішення уряду

Під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля 20 січня відбулася нарада з питань тарифної політики у сфері централізованого теплопостачання.

Участь у нараді взяли члени Асоціації міст України під головуванням Віталія Кличка, Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, т. в. о. Міністра енергетики Юрій Вітренко, заступник Керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко, заступник керівника Офісу Президента Юлія Свириденко, голова НКРЕКП Валерій Тарасюк, голова правління НАК «Нафтогазу» Андрій Коболєв, народні депутати та інші поважні особи. З боку Асоціації міст у нараді взяли участь міські голови Вінниці Сергій Моргунов, Кривого Рогу Констянтин Павлов, Маріуполя Вадим Бойченко, Кропивницького Андрій Райкович, а також  перший заступник міського голови Харкова Олександр Новак.

«Усі гілки влади об’єдналися, щоб захистити людей від неконтрольованого зростання тарифів. Ми цінуємо, що це спільне рішення з головами міст містить пункт про непідвищення тарифів на опалення й гарячу воду для українців. Вдячний всім учасникам наради за конструктивну співпрацю. У час коронакризи всім нам важливо підтримати наших громадян», — зазначив Прем’єр-міністр.

Учасники зустрічі домовилися напрацювати проект спільного Меморандуму, який регламентуватиме наступні домовленості:

1.Тарифи на тепло та гарячу воду в цьому опалювальному сезоні залишаться незмінними.

2.Проведення спільної роботи над реструктуризацією заборгованості перед НАК «Нафтогаз», що утворилася через різницю між виручкою ТКЕ та тарифною виручкою (так звана «різниця в тарифах»).

3.Теплокомуненерго матимуть можливість укладати річні договори з НАК «Нафтогаз» за вигідною ціною.

«Нам вдалося досягти розуміння з центральною владою щодо необхідних кроків для недопущення кризи в системі теплозабезпечення населення та соціальних об’єктів», — зазначив голова Асоціації міст України Віталій Кличко.

Прем’єр-міністр за підсумками наради дав доручення Міністру розвитку громад та територій Олексію Чернишову, т. в. о. Міністра енергетики Юрію Вітренку, голові НКРЕКП Валерію Тарасюку, голові правління НАК «Нафтогазу» Андрію Коболєву до 25 січня за участю Асоціації міст України та заінтересованих органів державної влади підготувати та подати Кабінету Міністрів проект Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та гарячої води в Україні.

Читайте також:

Житомиряни вимагають встановити ціну на газ не більше 5-ти гривень, а на електропостачання – не більше 1-ї гривні за кіловат-годину.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (3)
  • Valentyna Ptashnyk
    А на холодну?З січня вже підняли.Чи це нерахують як комунальні послуги?
  • Галина Климюк
    Як розумiти ?Незмiнними з якого перiоду?
    Светлана Дудукало reply Галина Климюк
    Галина Климюк ...Це стосується Київа.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:40 День вишиванки у Житомирі: анонс заходів 11:15 Викрито схему прикриття "порноофісів": стали відомі причини обшуків у Головних управліннях Нацполіції photo_camera 11:00 Словечанській сільській раді сплачено майже 2 млн грн шкоди, завданої довкіллю незаконною порубкою дубів 10:39 Житомир прийматиме всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Від читача 18:39 Ефективні інструменти у боротьбі проти дезінформації та спаму. 10:21 Перевозив психотропи на понад 4,8 млн грн: правоохоронцю з Києва повідомили про підозру 10:00 Судитимуть жителя Брусилівської громади, який вчинив сексуальне насильство відносно дівчат 5 та 7 років 09:25 Обшуки відбуваються в Головному управлінні Нацполіції Житомирщини 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 20.05.2026 щодо російського вторгнення 09:00 20 травня: все про цей день, яке церковне свято, традиції, прикмети і погода у Житомирі 17:27 Оплачуйте штрафи ПДР у чаті з Дія.АІ 17:03 Активні парки на Житомирщині: підсумки року та плани розвитку 16:42 Як ветеранському бізнесу отримати до 1,5 млн гривень: запрошуємо на онлайн-воркшоп 16:19 У Житомирі взято під варту чоловіка, який днями поранив ножем двох перехожих 16:00 Увага! Укргідрометцентр попереджає про небезпечні метеорологічні явища по Україні 15:40 Рятувальники дістали тіло людини з озера у с. Дубовий Гай Коростенського району 15:20 Із Юви до Романова привезли не лише автомобіль photo_camera 15:00 21 травня у Житомирі — заходи для містян і гостей photo_camera 14:41 Через довгих два роки на щиті в рідний Житомир повернувся Герой Олександр Ємець 14:20 За вчинення смертельної ДТП водій мотоцикла постане перед судом
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up