Стали відомі імені переможців конкурсу на гранти міського голови у 2017-му році

Днями міський голова Сергій Сухомлин вручив гранти Олегу Климчуку на реалізацію проекту "Мистецький шлях" та Ірині Яцик на проект "Цикл занять із неформальної освіти Independent  Teenager’s Area: школа високоефективного підлітка". 

Стали відомі імені переможців конкурсу на гранти міського голови у 2017-му році

Метою Мистецького проекту “УКРАЇНСЬКИЙ ШЛЯХ” Олега Климчука є виховання почуття любові до української мови та культури, повернення історичної пам'яті, популяризація української мови, як найкрасивішої та найдосконалішої мови у світі. Реалізація проекту - з жовтня по грудень 2017 року. Проект розрахований на такі категорії молоді: студентська молодь, творча молодь, робітнича молодь, молодь з обмеженими можливостями. Вартість проекту - 5050 грн.

Ірина Яцик – автор проекту «Цикл занять із неформальної освіти Independent  Teenager’s Area: школа високоефективного підлітка» - 19950 грн. Цей проект передбачає навчання підлітків основ тайм-менеджменту, психологічної безпеки, інтернет-безпеки, стресостійкості, статевого виховання, фінансової грамотності, комунікативних навичок, стратегічного менеджменту.

Коментарі
17:03 З 2017 року безготівковою оплатою в міському транспорті скористались більше 3 млн разів 16:23 Нові жертви шахраїв, або як позбутися грошей на рахунку за допомогою телефона 16:20 Прокуратура Житомирщини забезпечила розгляд 116 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією 16:20 Протестувальники знову вимагали звільнення начальника САД у Житомирській області 16:00 У північних лісах області розквітли орхідеї 15:45 Нові міфи про субсидії: перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, сплата ЄСВ 15:20 Снаряди замість грибів відшукав любитель "тихого полювання" у Бердичівському районі 15:04 У Житомирі презентують «Естетику жебрацтва» Дмитра Корчинського 14:46 Житомирський "Вій" високо відзначили на міжнародному фестивалі 14:20 За останні спекотні дні у Житомирському районі - двоє потопельників 14:03 Обов’язкові щорічні медогляди держслужбовців буде скасовано 12:46 Як відбуватиметься монетизація пільг на проїзд у Житомирі 12:22 19 червня - День пам’яті Героя Олексія Крементара

19 червня група піротехнічних  робіт Управління ДСНС України  у Житомирській області знищила 5 боєприпасів часів минулих війн.

Вистава «Вій» житомирського драмтеатру отримала високу оцінку на фестивалі «Мельпомена Таврії».

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук Уляна Супрун.

Молодиків затримала поліція охорони, - повідомляє управління поліції охорони в Житомирській області.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up