Сьогодні у місті працює 10 одиниць спецтехніки

Сьогодні у місті працює 10 одиниць спецтехніки

Міська рада повідомила інформацію про стан ліквідації наслідків негоди у Житомирі.

В ніч з 21 на 22 січня 2018 року на вулицях міста працювала механізована протиожеледна бригада в складі 14 одиниць спецтехніки:

  • 6 піскорозкидачів;
  • 3 плужнощіточних автомобіля;
  •  2 підмітальних трактора;
  •  1 екскаватор;
  • 1 грейдер (чергування).            

Використано 218 т піскосуміші.

22 січня 2018 року на вулицях міста працює механізована протиожеледна бригада в складі 10 одиниць спецтехніки:

  •  3 піскорозкидачі;
  •  4 плужнощіточних автомобіля;
  • 1 підмітальний трактор;
  • 1 екскаватор;
  • 1 грейдер.

На прибиранні тротуарів задіяно 14 одиниць техніки:

  • 3 плужнощіточних механізма (ХАКО);
  • 10 мотоблоків (Тілбургер);
  •  1 мінінавантажувач з відвалом.

Вивіз снігу з вул. Михайлівської: 1 навантажувач та 3 вантажних автомобіля.

В КП «ЕШС» Житомирської міської ради на прибиранні тротуарів мостів та шляхопроводів задіяно 2 трактора та 18 робітників.

В КП «Зеленбуд» Житомирської міської ради на прибиранні скверів задіяно 2 трактори та 64 робітники.

На прибудинкових територіях задіяно  16 одиниць снігоприбиральної техніки та 215 двірників.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 В Україні створено Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти 17:30 У Житомирі стартувала «STEM пригода – природа за один день» photo_camera 17:00 У Житомирі збережеться тепла дощова погода 16:39 На Коростенщині невідомі незаконно зрізали 17 тополь: сума збитків склала майже 33 тисячі гривень Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 16:20 Запрошуємо на спортивну подію до Всесвітнього дня донора у Житомирі 16:12 «Хотів знищувати орків, бо не міг пробачити те, що вони роблять», — капітан Леонід Супруненко, позивний «Супра» 16:00 Завершився третій навчальний курс з 3D-друку та моделювання для ветеранів, ветеранок і членів їхніх родин 15:40 Для учасників «Richter KIDS» стартував культурно-мистецький відпочинок 15:19 У Хорошеві запрацювала цілодобова кав’ярня самообслуговування: ветеранський стартап підполковника ДШВ Петра Опанасюка 15:00 У Брусилівській громаді сталася ДТП із загибеллю мотоцикліста 14:39 П’ятеро чоловіків, серед яких посадовці ДП «Ліси України», організували незаконний збут деревини на понад 1,4 млн грн – справу скеровано до суду photo_camera 14:01 У Любарі в ДТП травмовано велосипедиста 12:39 До уваги мешканців: 11 червня буде тимчасово призупинено водопостачання мікрорайону Захисників України 12:21 #плічопліч: Переможниці фінального етапу зі спортивного орієнтування вирушать до літнього табору 12:00 Житомирщина та Естонія продовжують підтримувати Сили оборони України 11:41 У червні Землю накриють магнітні бурі: коли буде найважче та як уберегтися житомирянам 11:19 На Житомирщині вшанували пам’ять полеглих бійців стрілецького батальйону поліції області photo_camera 11:00 Гороскоп на тиждень 8 - 14 червня 10:22 У Житомирі після зливи «пішли» дороги photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up