Ситуація щодо коронавірусу на Житомирщині стабільна: наразі 1 хворий, 2 підозри

Ситуація щодо коронавірусу на Житомирщині стабільна: наразі 1 хворий, 2 підозри

Наталія Остапченко на черговому брифінгу поінформувала щодо ситуації по коронавірусу в Житомирській області, - повідомляє пресслужба ОДА

Станом на 09.00 25 березня є лише 2 лабораторно підтверджені випадки захворювання на COVID-19: у жительки м. Радомишля, яка померла 13 березня 2020 року, та у жителя м. Житомира, який знаходиться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КУ «Лікарня №1» м. Житомира.

Про це говорили в облдержадміністрації сьогодні, 25 березня, під час щоденного онлайн-брифінгу за участю заступниці голови ОДА Наталії Остапченко та начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика.

“За минулу добу досліджено матеріали від чотирьох хворих: 2 випадки у місті Житомир, 1 – у місті Бердичів та 1 – у Хорошівському районі. Лабораторно від’ємний результат у двох випадках: 1 – у місті Житомир та 1 – у Хорошівському районі. Два інші випадки додатково досліджуються”, – зазначила заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

Заступниця голови ОДА ще раз закликала жителів області бути соціально відповідальними та дотримуватися режиму карантину.

Нагадаємо, що вчора, 24.03.2020, Житомирщина отримала першу партію медичних засобів для боротьби з COVID-19.

ДовідковоДля профілактики захворювання на коронавірус необхідно дотримуватися основних правил:

! мийте руки теплою водою із милом (мінімум 20 с) чи обробляйте їх антисептиком із вмістом спирту не менше 60%;

уникайте близького контакту з людьми із симптомами ГРВІ;

у разі появи перших симптомів ГРВІ залишайтеся вдома та невідкладно зателефонуйте сімейному лікарю.

З питаннями щодо методів захисту себе та близьких від захворювання, яке може викликати коронавірусна інфекція, телефонуйте на «гарячу лінію» за номером телефону: (068) 982 47 81   та  (0412) 44 85 62.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:39 Громади отримали чіткий механізм придбання житла для внутрішньо переміщених осіб у сільській місцевості 15:20 Температура повітря підвищиться, місцями пройдуть короткочасні дощі: погода у Житомирі 15:12 Діти-герої серед нас: історія Калини Папроцької, яка під час ворожого обстрілу прикрила своїм тілом 2-річну племінницю play_circle_filled 15:00 #Вступ_ТОТ: Житомирщина чекає на дітей і молодь з тимчасово окупованих територій Від читача 10:40 Ефективний Захист: бій з Інтернет-ворогом 14:40 Поліцейські Житомирщини закликають батьків подбати про дорожню безпеку дітей під час літніх канікул 14:19 У Житомирі стартували відкриті міські змагання зі спортивної аеробіки «AERO ENERGY SUMMER CUP» 14:00 Територія обслуговування базових класів та планова мережа Корольовського академічного ліцею 12:39 Відзнаку «За заслуги перед містом Житомиром II ступеня» вручили полковнику Нацгвардії Олексію Мельнику 12:20 До 10 років ув’язнення засуджено жителя Коростишівської громади, який через ревнощі вбив свою співмешканку та поранив її матір 12:00 На Житомирщині масштабують послугу денного догляду для дітей з інвалідністю: досвід громад та економічний ефект 11:41 Рятувальники двічі допомагали відчинити двері в екстремальних випадках 11:20 Футбол об’єднав Житомир і Дортмунд 11:00 У селі Слобода-Селець затримали підозрюваного в підпалі мотоцикла і будинку photo_camera 10:39 СБУ заочно повідомила про підозру митрополиту В’ятської і Слобідської митрополії рпц мп за фінансування війни проти України 10:20 18 червня у Житомирі розпочинають безоплатну вакцинацію тварин проти сказу 10:00 Віталій Бунечко: Кожна громада є надійним і міцним тилом для наших захисників і захисниць 09:42 Вночі сили ППО збили 4 балістичні ракети і 212 БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 18.06.2026 щодо російського вторгнення 09:00 18 червня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up