Школярі гасили пожежу, на щастя, умовну

Нещодавно учні 5-9 класів Чорнорудської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відвідали ружинських вогнеборців. Під час екскурсії по 21-й Державній пожежно-рятувальній частині діти ознайомилися з аспектами роботи пожежних, спеціальною технікою та пожежно-технічним обладнанням, - повідомляють в управлінні ДСНС у Житомирській області.

Школярі гасили пожежу, на щастя, умовну

Фахівці ДСНС продемонстрували гостям як оперативно-рятувальні підрозділи реагують на сигнал «Тривога», а саме покрокові дії радіотелефоніста та пожежного. Розповіли на які надзвичайні події вони залучаються. На прикладах пожеж, що виникли в районі та області, звернули увагу учнів на основні причини  їх виникнення та способи запобігання.

У формі змагань школярі навчилися в'язати рятувальною мотузкою петлю на потерпілого та чотирма різними способами вузол для закріплення за конструкцію. Також рятувальники не оминули і тему: «Вибухонебезпечні предмети часів минулих війн та сьогодення». За допомогою ситуативних задач діти вивчали алгоритм дій при їх виявленні у транспорті, школі, на природі, тощо. 

Під час огляду спецтехніки рятувальники розповіли, для чого використовується те чи інше обладнання, а деяке навіть продемонстрували в роботі. Школярі фотографувалися, міряли бойовий одяг, в якому працюють пожежні, сиділи за кермом автомобілів. Проте найбільше з усього їм запам’яталося гасіння умовної пожежі. Переможниця змагань із зав’язування мотузки – учениця 9-го класу, в якості заохочення перевтілилася у роль вогнеборця і самостійно ліквідувала зімітоване загоряння.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up