Щойно закінчили, то знову робитимемо?

Щойно закінчили, то знову робитимемо?

Нещодавно відремонтований  підземний перехід на проспекті Миру понівечили вандали.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно на реконструкцію та капітальний ремонт єдиного підземного переходу, що знаходиться в районі Панчішної фабрики, було витрачено близько 1 млн 236 тыс. 994 грн.

Проте вже сьогодні, крокуючи переходом, починаєш дивуватися тому, як легко можна сплюндрувати роботу, яку так тяжко виконували люди, фарбуючи перехід. "До того ж, обурює ще той випадок, що ми самі живемо в цьому районі, і самі ж його руйнуємо», - поділилася власними обуреннями щодо ситуації місцева мешканка Ірина.

Хто відповідатиме за подібне адміністративне порушення та чи планують комунальні служби, котрі утримують на своєму балансі перехід, знову його перефарбовувати, прокоментував начальник управління комунального господарства Житомирської міської ради Олександр Марцун: «Дана споруда знаходиться на балансі КП «Експлуатація  штучних споруд», отож кошти на реконструкцію будуть виділені за рахунок винуватця заподіяного. Проте, для початку потрібно подати заяву до поліції з метою проведення попередньої експертизи зі встановлення особи злочинця».

Сподіватимемося, що ця прикра проблема буде усунена  найближчим часом….

Ірина Хоцька


 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up