Розроблені схеми об’їзду для автомобілів по всім дорогам Житомирщини

Розроблені схеми об’їзду для автомобілів по всім дорогам Житомирщини

Таким чином в облдержадміністрації вже готуються до погіршення погодних умов.

Про це сказав сьогодні, 12 січня, заступник голови – керівник апарату ОДА Олексій Ясюнецький під час відеонаради Державної комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, повідомляється на сайті Житомирської ОДА.


«Погіршення погодних умов наприкінці грудня 2017 року стало справжнім випробуванням і, так званим, «лакмусовим папірцем» готовності всіх наших служб до належного реагування. Зроблені відповідні висновки. Ми розробили картки-схеми об’їзду по всіх нашим дорогам, де були проблеми і де потенційно вони можуть бути. Також ми визначили відповідальних осіб та спецтехніку за кожною ділянкою. Будемо працювати і надалі», – сказав Олексій Ясюнецький.


Також він додав, що область має налагодити більш щільну та тісну співпрацю і комунікацію з іншими областями у випадках погіршення погодних умов.


«Іде погіршення погодних умов. Я ще раз наголошую на стале забезпечення систем життєзабезпечення у кожному місті. Ви маєте відпрацювати питання взаємодії органів влади при таких випадках. Крім цього, до 19 січня кожна область має розробити регіональний план реагування при погіршенні погодних умов. Необхідно провести аналіз-рейд технічного стану спецтехніки. Нацполіція має забезпечити у такі періоди координацію дій автомобілів на дорогах», – сказав Геннадій Зубко.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:58 Банківські послуги для військових і ветеранів: пільги, спеціальні програми та можливості 17:26 Діти незалежної України: долучайтеся до всеукраїнського флешмобу 17:00 Інклюзивно-ресурсні центри Житомирщини забезпечують рівний доступ дітей до освіти 16:20 Представник Житомирщини Володимир Лісовець встановив новий рекорд України та вийшов до фіналу чемпіонату Європи Від читача 17:45 Фішингові посилання 16:16 Доступне житло в Житомирі: як міф втілити в реальність photo_camera 16:00 Два культурні проєкти з Житомирщини перемогли у межах державної ініціативи «Тисячовесна» 15:37 Уборть обміліла: екологи зафіксували зниження рівня води від 0,7 до 1 метра photo_camera 15:21 Місцями дощі, температура до кінця тижня підвищуватиметься - погода у Житомирі 15:00 У Житомирі в ДТП травмовано 16-річного мотоцикліста 14:39 Житомирянин організував шахрайську схему продажу автомобілів за передплатою: сума завданих потерпілим збитків становить близько 90 тисяч гривень 14:20 Відсьогодні на Житомирщині стартує святковий марафон «35 років Незалежності — 35 подій» 14:00 «35 років Незалежності» на тлі руїн: у Житомирі банером прикрили проблему театру ляльок? 12:49 Вогнеборці Житомирщини протягом минулої доби загасили загасили 20 пожеж сухої трави та рослинних залишків photo_camera 12:20 У Житомирі відбувся одинадцятий турнір з плавання на відкритій воді «Teteriv Open» photo_camera 12:00 «ЯМаріуполь. Житомир» підбив підсумки двох років роботи photo_camera 11:40 На Коростенщині рятувальники зупинили пожежу, яка загрожувала житловим будинкам photo_camera 11:20 У Житомирі обмінялися книжками: на Михайлівській відбулася «Книжкова площа» photo_camera 11:00 Гороскоп на тиждень 17 - 23 серпня 10:40 27-річна мешканка Житомирщини готувала серію терактів біля адмінбудівель в Одеській області photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up