Реконструкцію стадіону «Спартак» проведуть у 2018 році

Реконструкцію стадіону «Спартак» проведуть у 2018 році

У рамках державної програми на ремонтні роботи  житомирського стадіону «Спартак» з державного бюджету виділили 13 млн грн. Ще 10 млн грн на умовах співфінансування заклали у міському бюджеті.

На сьогодні вже готова проектно-кошторисна документація, тому вже навесні очікується початок робіт з реконструкції. За виділені кошти планується провести повний демонтаж старих полів та побудову двох нових сучасних футбольних майданчиків зі штучним покриттям.

«Цьогоріч планується реконструкція великого футбольного поля. Воно буде зі штучним покриття, що дозволить грати навіть взимку. Крім того буде реконструйоване маленьке футбольне поле, а також відремонтовані трибуни. Ці роботи попередньо будуть ставновити 23 млн грн», — розповіла начальник управління сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

На думку міських чиновників, наявність спортивних майданчиків дозволить протягом року проводити навчально-тренувальні заняття та спортивно-масові заходи, залучаючи при цьому велику кількість дітей та молоді, в тому числі з особливими потребами.

Роботи планується закінчити до кінця поточного року.

Аліна Бойко

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up